Nowe książki ekologiczne w naszej bibliotece
W ramach programu „Graj z nami w zielone!”, finansowanego przez Polenergię, biblioteka naszej szkoły wzbogaciła się o nowe książki poświęcone ekologii, ochronie środowiska, zmianom klimatu oraz odnawialnym źródłom energii. 🌍 Zakupione publikacje będą wykorzystywane podczas zajęć edukacyjnych i działań proekologicznych realizowanych w szkole, a także będą dostępne dla wszystkich uczniów zainteresowanych tematyką ochrony środowiska. Mamy nadzieję, że nowy księgozbiór zachęci dzieci i młodzież do poszerzania wiedzy ekologicznej …









