Statio Dzieci Kongresu Eucharystycznego

Dnia 23.05.2026 roku w Studzienicznej odbyło się Statio Dzieci Kongresu Eucharystycznego, podczas którego wspólnie uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, której przewodniczył kard. Laszko Nemet DVD z Serbii, a homilię wygłosił Biskup ełcki Jerzy Mazur. Spotkanie zakończyło się połamaniem chleba wszystkich uczestników oraz roztrzygnieciem konkursów plastycznych.

Wśród nagrodzonych uczestników w Diecezjalnym Etapie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ Prowadź nas Święty Janie Pawle II” uczniowie naszej Szkoły zajęli:

  • I miejsce- Hanna Borkowska kl. I 🥇
  • II miejsce- Mikołaj Włodkiewicz kl. II🥈
  • III miejsce- Hanna Liszewska kl. I 🥉

oraz w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym” Moje owoce Eucharystii” II miejsce 🥈 Aleksander Łobacz z kl. III Filia Sypitki.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.👏

Opracowała: Arleta Gutowska

Skip to content