Dziś uroczyście i oficjalnie powitaliśmy nowy rok szkolny 2025/2026.
Na początku odbyło się spotkanie z Panem Dyrektorem Lechem Przekopem na szkolnym patio, następnie każda klasa udała się na spotkanie z wychowawcą do wyznaczonej sali.
Wszystkim naszym Uczniom życzymy wspaniałego i owocnego roku szkolnego!