Rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026

Dziś uroczyście i oficjalnie powitaliśmy nowy rok szkolny 2025/2026. 

Na początku odbyło się spotkanie z Panem Dyrektorem Lechem Przekopem na szkolnym patio, następnie każda klasa udała się na spotkanie z wychowawcą do wyznaczonej sali.

Wszystkim naszym Uczniom życzymy wspaniałego i owocnego roku szkolnego! 🍀🍀🍀

Skip to content