Strona Główna · Sport szkolny · Dokumenty szkolne · Plan lekcji · Artykuły · Linki · Download Maj 24 2019 04:13:31
Nawigacja
Strona Główna
Rok dla Niepodległej
Młodzi aktywni
Galeria zdjęciowa
Patron szkół
Sport szkolny
Rekrutacja
Projekt edukacyjny
Egzaminy i sprawdziany
Stołówka szkolna
Sześciolatek w szkole
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Artykuły
Historia miejscowości
Linki
Mały Samorząd Uczniowski
Kadra nauczycielska
Download
Filmy
Patrz i zmieniaj
Pomóżmy

Tutaj znajdziesz pomoc


Telefony zaufania:


Niebieska linia - 801120002

Młodzieżowy telefon zaufania - 116111


Ogólnopolski Telefon Zaufania - Narkotyki-Narkomania:

801199990

Poczta elektroniczna:

Psycholog z PPP w Ełku

Kalendarz
Maj 2019
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Rok szkolny 2012/2013
Dokument bez tytuu

Sprawozdanie z dziaalnoci sportowej
w roku szkolnym 2012/2013

W roku szkolnym 2012/2013 zawodnicy Zespou Szk w Pisanicy i dziaajcego przy szkole klubu LUKS ABC „ak” uczestniczyli w 77 zawodach sportowych, w ktrych zdobyli 211 pucharw, statuetek i medali indywidualnie oraz 21 pucharw w klasyfikacji druynowej.

W zawodach w biecym roku szkolnym udzia wzio ponad 60 osb. Pucharyi medale za miejsca w pierwszej trjce zdobyo cznie 30 osb. Za najwaniejsze tegoroczne sukcesy naley uzna awans 3 druyn do finau wojewdzkiego w druynowym tenisie stoowym i wywalczenie przez nie dwch tytuw wicemistrzw wojewdztwa, zdobycie5 medali w mistrzostwach wojewdztwa LZS szk wiejskich oraz czoowe lokatyw wojewdzkich turniejach klasyfikacyjnych i klubowych mistrzostwach wojewdztwa(m.in. dwa wicemistrzostwa w druynie i indywidualne mistrzostwo Arkadiusza Kucharskiego).W finale Wojewdzkiego Turnieju LZS o Puchar TVP Olsztyn wystpio a 7 naszych zawodnikw, a trzech stano na podium. Niewtpliwym sukcesem by rwnie awans druyny modzikw i druyny kadetek na mistrzostwa Polski. Wanym sukcesem byo rwnie zajcie 6 miejsca w rankingu gminnych szk podstawowych i 5 miejsca wrd gimnazjw w wojewdztwie warmisko-mazurskim, wrd ponad 250 sklasyfikowanych szk. Naley rwnie wspomnie, e w Plebiscycie Rozmaitoci Eckich na najpopularniejszego sportowca powiatu eckiego Paulina ukowska zaja doskonae 8 miejsce.

Szkoa i klub byy organizatorem nastpujcych imprez:
- Otwartego Turnieju Tenisa Stoowego o Puchar Wjta Gminy Kalinowo
- Midzygminnego Turnieju Tenisa Stoowego o Mistrzostwo Powiatu Eckiego
- Gminnego Turnieju Halowej Piki Nonej o Puchar Dyrektora Szkoy
- Midzygminnego Turnieju Tenisa Stoowego „Ferie na sportowo”
- Gminnego Turnieju w Pik Koszykow dziewczt
- I Wojewdzkiego Turnieju akw w tenisie stoowym
- Gminnego Turnieju w Pik Siatkow dziewczt
oraz wsporganizatorem Memoriau Henryka Litwickiego w halow pik non.

W ramach wymiany dowiadcze z inicjatywy nauczycieli Zespou Szk w Pisanicy nawizano wspprac z Gimnazjum w Kalinowie, co zaowocowao rozegraniem towarzyskich meczy w pik koszykow i siatkow pomidzy dziewcztami obu szk.
W czasie ferii prowadzone byy zajcia sportowe dla wszystkich chtnych oraz zorganizowano rozgrywki midzyklasowe w koszykwk, siatkwk, pik non i pik rczn.

Oto niektre osignicia:

Zawody midzynarodowe i oglnopolskie

II Midzynarodowy Turniej Tenisa Stoowego „ Don Bosco 2012” – Suwaki, 21-23.09.2012
3 miejsce – Paulina ukowska (Gim.)
6 miejsce – Paulina ukowska (r)
7 miejsce – Jakub Kurgan
15 miejsce – Arkadiusz Kucharski
24 miejsce – Marika Kondracka
30 miejsce – Artur Markowski

I Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny kadetw – Limanowa, 1-2.10.2012
37 miejsce – Paulina ukowska

II Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny kadetw – Radzy Podlaski, 18-19.12.2012
33 miejsce – Paulina ukowska

Mistrzostwa Polski SZS w druynowym tenisie stoowym szk podstawowych – Rawa Mazowiecka, 24-25.05.2013
15 miejsce – druyna chopcw (Kurgan J, Markowski A)

Mistrzostwa Polski kadetw – Radomsko, 27-30.06.2013
13 miejsce – druyna kadetek (ukowska P, Kondracka M )

Zawody makroregionalne i midzywojewdzkie

Pfina Mini Olimpic Games – Lidzbark Warmiski, 29.09.2012
17-24 miejsce – Jakub Kurgan
17-24 miejsce – Artur Markowski

Pfina przed I OTK - Radzy Podlaski, 30.09.2012
modzicy:
13-16 miejsce – Jakub Kurgan
17-24 miejsce – Artur Markowski
kadeci:
1 miejsce – Paulina ukowska (awans na OTK)
17-24 miejsce – Marika Kondracka
juniorzy:
13-16 miejsce – Paulina ukowska
17-24 miejsce – Marika Kondracka

Pfina Mistrzostw Polski UKS-w – Lidzbark Warmiski, 18.11.2012
5 miejsce - druyna modzikw – J. Kurgan, A. Markowski
5 miejsce – druyna akw – A. Kucharski, D. Markowski

Pfina Mistrzostw Polski w tenisie stoowym – Piaski, 28.04.2013
3 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce - druyna modzikw – J. Kurgan, A. Markowski, A. Kucharski
1 miejsce – druyna kadetek (ukowska P, Kondracka M i D) – awans do finau MP

Zawody wojewdzkie

I Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny akw, modzikw, kadetw i juniorw – Lidzbark Warmiski, 2.09.2012
acy:
5 miejsce – Dominik Markowski
7 miejsce – Kacper Malinowski
modzicy:
3 miejsce – Jakub Kurgan
4 miejsce – Artur Markowski
kadeci:
2 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
9 miejsce – Dominika Kondracka
9 miejsce – Bartosz Cudnowski
13 miejsce – Artur Markowski
17 miejsce – Jakub Kurgan
juniorzy:
4 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
9 miejsce – Konrad Bobryk
17 miejsce – Bartosz Cudnowski

II Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny akw, modzikw, kadetw i juniorw – Lidzbark Warmiski, 4.11.2012
acy:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
5 miejsce – Dominik Markowski
5 miejsce – Filip Kope栠
7 miejsce – Kacper Malinowski
9 miejsce – Marcel Rutkowski
modzicy:
4 miejsce – Jakub Kurgan
5 miejsce – Artur Markowski
7 miejsce – Arkadiusz Kucharski
kadeci:
1 miejsce – Paulina ukowska (awans na OTK)
3 miejsce – Marika Kondracka
5 miejsce – Dominika Kondracka
9 miejsce – Aleksandra Janewicz
9 miejsce – Bartosz Cudnowski
17 miejsce – Artur Markowski
25 miejsce – Jakub Kurgan
juniorzy:
5 miejsce – Konrad Bobryk
13 miejsce – Bartosz Cudnowski
4 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
9 miejsce – Dominika Kondracka
9 miejsce – Aleksandra Janewicz

Mistrzostwa Wojewdztwa LZS szk wiejskich – Lidzbark Warmiski, 27.11.2012
szkoa podstawowa:
2 miejsce – Artur Markowski
3 miejsce – Jakub Kurgan
gimnazjum:
2 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marika Kondracka
3 miejsce – Bartosz Cudnowski
9 miejsce – Marcin Dziatkowski
2 miejsce – klasyfikacja szk podstawowych
1 miejsce – klasyfikacja gimnazjw
2 miejsce – klasyfikacja gmin

III Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny akw, modzikw, kadetw i juniorw – Lidzbark Warmiski, 5.01.2013
2 miejsce – Arkadiusz Kucharski
5 miejsce – Dominik Markowski
9 miejsce – Filip Kope栠
9 miejsce – Kacper Malinowski
9 miejsce – Marcel Rutkowski
5 miejsce – Ewelina Kondracka
modzicy:
2 miejsce – Jakub Kurgan
4 miejsce – Artur Markowski
13 miejsce – Arkadiusz Kucharski
kadeci:
2 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marika Kondracka
5 miejsce – Dominika Kondracka
7 miejsce – Aleksandra Janewicz
9 miejsce – Bartosz Cudnowski
13 miejsce – Artur Markowski
17 miejsce – Jakub Kurgan

juniorzy:
17 miejsce – Bartosz Cudnowski
5 miejsce – Paulina ukowska
7 miejsce – Marika Kondracka
9 miejsce – Dominika Kondracka
9 miejsce – Aleksandra Janewicz
Mistrzostwa Wojewdztwa SZS w druynowym tenisie stoowym gimnazjw – Ostrda, 21.03.2013
2 miejsce – druyna dziewczt (ukowska P, Kondracka M i D)
6 miejsce – druyna chopcw (Cudnowski B, Dziatkowski M)

Mistrzostwa Wojewdztwa SZS w druynowym tenisie stoowym SP – Ostrda, 22.03.2013
2 miejsce – druyna chopcw (Kurgan J, Markowski A, Kucharski A)

Mistrzostwa Wojewdztwa WMZTS – Lidzbark Warmiski, 20.04.2013
modzik:
5 miejsce – Jakub Kurgan
6 miejsce – Artur Markowski
9 miejsce – Arkadiusz Kucharski
kadet:
4 miejsce – Paulina ukowska - awans do pfinau MP
5 miejsce – Marika Kondracka
7 miejsce – Dominika Kondracka
7 miejsce – Bartosz Cudnowski
2 miejsce – druyna modzikw (Kurgan J, Markowski A, Kucharski A) - awans do pfinau
3 miejsce – druyna kadetek (ukowska P, Kondracka M i D) – awans do pfinau

Fina Wojewdzkiego Turnieju LZS o Puchar TVP Olsztyn – Ostrda, 21.04.2013
2 miejsce – Jakub Kurgan
5 miejsce – Artur Markowski
7 miejsce – Arkadiusz Kucharski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka
4 miejsce – Dominika Kondracka
szkoa rednia:
5 miejsce – Konrad Bobryk
3 miejsce – w klasyfikacji gmin

I Wojewdzki Turniej akw – Pisanica, 2.06.2013
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
2 miejsce – Kacper Malinowski
4 miejsce – Filip Kope
6 miejsce – Dominik Markowski
7 miejsce – Marcel Rutkowski
II Wojewdzki Turniej akw – Lidzbark Warmiski, 9.06.2013
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
5 miejsce – Kacper Malinowski
6 miejsce – Dominik Markowski
7 miejsce – Marcel Rutkowski

III Wojewdzki Turniej akw – Ostrda, 16.06.2013
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
2 miejsce – Dominik Markowski
5 miejsce – Kacper Malinowski
7 miejsce – Filip Kope
8 miejsce – Marcel Rutkowski

Mistrzostwa Wojewdztwa akw – Lidzbark Warmiski, 23.06.2013
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
5 miejsce – Kacper Malinowski
6 miejsce – Dominik Markowski
7 miejsce – Marcel Rutkowski
9 miejsce – Filip Kope

 

Zawody regionalne i powiatowe

Memoria Andrzeja Grubby – Starogard Gdaski, 25.08.2012
11 miejsce – Jakub Kurgan

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego o Puchar Burmistrza Sokki - Sokka, 6.10.2012
szkoa podstawowa:
1 miejsce – Jakub Kurgan
6 miejsce – Artur Markowski
9 miejsce – Arkadiusz Kucharski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka

Biegi Przeajowe im. T. Krupiskiego i H. Litwickiego – Straduny, 10.10.2012
3 miejsce – Karolina Skaryska
5 miejsce – Artur Markowski

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego – Olecko, 13.10.2012
szkoa podstawowa- klasy I-IV:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
4 miejsce – Dominik Markowski
5 miejsce – Kacper Malinowski
6 miejsce – Marcel Rutkowski
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
1 miejsce – Jakub Kurgan
3 miejsce – Artur Markowski
4 miejsce – Arkadiusz Kucharski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marika Kondracka
7 miejsce – Dominika Kondracka
3 miejsce – Jakub Kurgan
5 miejsce – Artur Markowski
szkoa rednia:
1 miejsce – Konrad Bobryk
1 miejsce – Paulina ukowska
4 miejsce – Marika Kondracka
Open:
3 miejsce – Konrad Bobryk

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego – Olecko, 28.10.2012
szkoa podstawowa- klasy I-IV:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
4 miejsce – Dominik Markowski
5 miejsce – Filip Kope栠
7 miejsce – Kacper Malinowski
9 miejsce – Marcel Rutkowski
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
1 miejsce – Jakub Kurgan
3 miejsce – Artur Markowski
4 miejsce – Arkadiusz Kucharski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka
2 miejsce – Jakub Kurgan
5 miejsce – Artur Markowski
szkoa rednia:
1 miejsce – Konrad Bobryk
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka
Open:
3 miejsce – Konrad Bobryk

Halowy Turniej Piki Nonej – Biaa Piska, 9.11.2012
3 miejsce – druyna chopcw z gimnazjum

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego z okazji wita Niepodlegoci – Giycko, 10.11.2012
szkoa podstawowa- klasy I-IV:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
5 miejsce – Dominik Markowski
5 miejsce – Filip Kope栠
7 miejsce – Kacper Malinowski
7 miejsce – Marcel Rutkowski
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
2 miejsce – Jakub Kurgan
3 miejsce – Artur Markowski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
4 miejsce – Marika Kondracka
szkoa rednia:
1 miejsce – Konrad Bobryk
Open:
2 miejsce – Konrad Bobryk

Pfina Mistrzostw Wojewdztwa LZS szk wiejskich – Olecko, 14.11.2012
szkoa podstawowa:
2 miejsce – Artur Markowski (awans do finau)
3 miejsce – Jakub Kurgan (awans do finau)
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska (awans do finau)
2 miejsce – Marika Kondracka (awans do finau)
3 miejsce – Bartosz Cudnowski (awans do finau)
7 miejsce – Piotr Czajka

Mistrzostwa Rejonu VI SZS w druynowym tenisie stoowym – Olecko, 15.11.2012
1 miejsce – druyna chopcw szkoy podstawowej (Markowski A., Kurgan J.)
1 miejsce – druyna chopcw gimnazjum (Dziatkowski M., Cudnowski B.)
1 miejsce – druyna dziewczt gimnazjum (ukowska P., Kondracka M.)

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego o Puchar Burmistrza Godapi i Starosty Godapskiego – Godap, 17.11.2012
szkoa podstawowa- klasy I-IV:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
2 miejsce – Jakub Kurgan
3 miejsce – Artur Markowski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka
szkoa rednia:
1 miejsce – Konrad Bobryk
Open:
1 miejsce – Konrad Bobryk

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego o Puchar Burmistrza Sokki - Sokka, 24.11.2012
szkoa podstawowa:
3 miejsce – Artur Markowski
5 miejsce – Jakub Kurgan
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka

V Memoria Marty Komor w tenisie stoowym – Ktrzyn, 25.11.2012
szkoa podstawowa- klasy I-IV:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
4 miejsce – Dominik Markowski
5 miejsce – Kacper Malinowski
7 miejsce – Filip Kope
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego o Puchar Wjta Gminy Kalinowo - Pisanica, 1.12.2012
szkoa podstawowa- klasy I-II:
1 miejsce – Dominik Markowski
3 miejsce – Marcel Rutkowski
4 miejsce – Kacper Malinowski
szkoa podstawowa- klasy III-IV:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski 4 miejsce – Kondracka Ewelina
3 miejsce – Dominik Markowski
4 miejsce – Filip Kope
5 miejsce – Maciej Sadowski
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
1 miejsce – Jakub Kurgan
2 miejsce –Arkadiusz Kucharski
3 miejsce – Artur Markowski
5 miejsce – Norbert Kondracki
gimnazjum:
2 miejsce – Bartosz Cudnowski 1 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marcin Dziatkowski 2 miejsce – Marika Kondracka
4 miejsce – Jakub Kurgan 3 miejsce – Dominika Kondracka
5 miejsce – Artur Markowski 4 miejsce – Aleksandra Janewicz
9 miejsce – Arkadiusz Kucharski
Open:
5 miejsce – Bartosz Cudnowski
5 miejsce – Konrad Bobryk
7 miejsce – Artur Markowski
13 miejsce – Jakub Kurgan

Midzygminny Turniej Tenisa Stoowego o Mistrzostwo Powiatu Eckiego – Pisanica, 2.12.2012
szkoa podstawowa:
1 miejsce – Jakub Kurgan 2 miejsce – Karolina Skaryska
2 miejsce – Artur Markowski 3 miejsce – Ewelina Kondracka
4 miejsce –Arkadiusz Kucharski
gimnazjum:
2 miejsce – Bartosz Cudnowski 1 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marcin Dziatkowski 2 miejsce – Marika Kondracka
3 miejsce – Dominika Kondracka

szkoa rednia:
1 miejsce – Konrad Bobryk
2 miejsce – Adam Kotowski

Mikoajkowy Turniej Tenisa Stoowego – Giycko, 8.12.2012
szkoa podstawowa- klasy I-IV:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
1 miejsce – Jakub Kurgan
2 miejsce – Artur Markowski
4 miejsce – Arkadiusz Kucharski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka
3 miejsce – Jakub Kurgan
7 miejsce – Artur Markowski
szkoa rednia:
2 miejsce – Konrad Bobryk
1 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marika Kondracka
Open:
5 miejsce – Konrad Bobryk

Mikoajkowy Turniej Tenisa Stoowego – Olecko, 9.12.2012
szkoa podstawowa- klasy I-IV:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
2 miejsce – Filip Kope
3 miejsce – Kacper Malinowski
4 miejsce – Marcel Rutkowski
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
1 miejsce – Jakub Kurgan
2 miejsce – Artur Markowski
3 miejsce – Arkadiusz Kucharski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka
4 miejsce – Dominika Kondracka
2 miejsce – Jakub Kurgan
5 miejsce – Artur Markowski
szkoa rednia:
1 miejsce – Konrad Bobryk
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka
3 miejsce – Dominika Kondracka
Open:
3 miejsce – Konrad Bobryk

Halowy Turniej Piki Nonej – Bemowo Piskie, 11.12.2012
3 miejsce – druyna chopcw z gimnazjum

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego Spinaker Cup – Wgorzewo, 15.12.2012
2 miejsce – Konrad Bobryk (sz. rednie)
1 miejsce – Konrad Bobryk (open)

Memoria Mariana Kasjanowicza – Biaobrzegi, 16.12.2012
1 miejsce – Konrad Bobryk

Turniej na rzecz WOP – Giycko, 13.01.2012
szkoa podstawowa- klasy I-IV:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
1 miejsce – Jakub Kurgan
2 miejsce – Artur Markowski
3 miejsce – Arkadiusz Kucharski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka
2 miejsce – Bartosz Cudnowski
4 miejsce – Jakub Kurgan
szkoa rednia:
2 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marika Kondracka

Zimowy Turniej Tenisa Stoowego – Godap, 19.01.2013
3 miejsce – Konrad Bobryk (open)

Halowy Turniej Piki Nonej o Puchar Dyrektora Szkoy – Pisanica, 22.01.2013
1 miejsce – I druyna chopcw SP (Kurgan J, Markowski A, Szymulewski M, Kondracki N,
Kucharski A, Sadowski M)
4 miejsce – II druyna chopcw SP (Kope F, Zarzecki D, Kurgan D, Arciszewski B,
Czerwiski M, Grajewski B)
Najlepszy zawodnik – Artur Markowski
Najlepszy bramkarz – Marcin Szymulewski
Najlepszy strzelec – Jakub Kurgan

Midzygminny Turniej Tenisa Stoowego „Ferie na sportowo” – Pisanica, 30.01.2013
szkoa podstawowa:
1 miejsce – Jakub Kurgan
2 miejsce – Artur Markowski
3 miejsce – Arkadiusz Kucharski
4 miejsce – Dominik Markowski
5 miejsce – Kacper Malinowski
6 miejsce – Marcel Rutkowski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka
3 miejsce – Dominika Kondracka
szkoa rednia:
1 miejsce – Konrad Bobryk
2 miejsce – Adam Kotowski

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego o Puchar Burmistrza Sokki - Sokka, 2-3.02.2013
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka
Open:
13 miejsce – Konrad Bobryk

Gminny Turniej Piki Koszykowej dziewczt – Pisanica,12.02.2013
1 miejsce – Pisanica I (Kondracka D i M, ukowska P, Andruk A, Kopiczko A,
Markowska A)
2 miejsce – Pisanica II (ojewska N i A, Haponik K, Kolendo N, Kozowska M, Janewicz A)
5 miejsce – Pisanica III (Peret D, ubowicz D, Selwaniuk K, Sipowicz K, Kopiczko S,
Cebelak A)

Druynowe Mistrzostwa Augustowa w Tenisie Stoowym – Augustw, 24.02.2013
9 miejsce – Konrad Bobryk/Andrzej Karniej
17 miejsce – Jakub Kurgan/Artur Markowski

I runda eliminacji Mistrzostw Wojewdztwa LZS szk wiejskich w halow pik non – Nowa Wie, 26.02.2013
6 miejsce - druyna chopcw z gimnazjum

I runda eliminacji Mistrzostw Wojewdztwa LZS szk wiejskich w halow pik non – Nowa Wie, 28.02.2013
2 miejsce - druyna chopcw SP (awans do pfinau)

IX Otwarte Mistrzostwa Kolna w tenisie stoowym – Kolno, 2 i 3.03.2013
szkoa podstawowa:
2 miejsce – Artur Markowski
3 miejsce – Arkadiusz Kucharski
4 miejsce – Jakub Kurgan
5 miejsce – Dominik Markowski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka
open:
4 miejsce – Konrad Bobryk

Pfina Mistrzostw Wojewdztwa LZS szk wiejskich w halow pik non – Wydminy, 5.03.2013
6 miejsce - druyna chopcw SP

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego o Puchar Wjta – Biaobrzegi, 17.03.2013
open:
5 miejsce – Konrad Bobryk
9 miejsce – Bartosz Cudnowski
13 miejsce – Artur Markowski
17 miejsce – Jakub Kurgan
18 miejsce – Arkadiusz Kucharski

I runda eliminacji Wojewdzkiego Turnieju LZS o Puchar TVP Olsztyn – Wydminy, 24.03.2013
1 miejsce – Jakub Kurgan (awans)
2 miejsce – Artur Markowski (awans)
4 miejsce – Arkadiusz Kucharski (awans)
9 miejsce – Dominik Markowski
7 miejsce – Karolina Skaryska
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska (awans)
2 miejsce – Marika Kondracka (awans)
3 miejsce – Dominika Kondracka (awans)
szkoa rednia:
2 miejsce – Konrad Bobryk (awans)

Midzynarodowy Memoria I. Jasieluna i F. Pietroaja – Olecko, 6-7.04.2013
szkoa podstawowa- klasy I-IV:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
7 miejsce – Kacper Malinowski
9 miejsce – Filip Kope
13 miejsce – Marcel Rutkowski
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
3 miejsce – Jakub Kurgan
9 miejsce – Artur Markowski
13 miejsce – Arkadiusz Kucharski
gimnazjum:
2 miejsce – Paulina ukowska
7 miejsce – Dominika Kondracka
9 miejsce – Marika Kondracka
9 miejsce – Jakub Kurgan
13 miejsce – Artur Markowski
szkoa rednia:
4 miejsce – Konrad Bobryk
2 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marika Kondracka
Open:
17 miejsce – Konrad Bobryk
4 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
debel:
2 miejsce – Paulina ukowska/ Marika Kondracka
5 miejsce – Konrad Bobryk/Piotr Ferenc
mikst:
1 miejsce – Paulina ukowska/Tomasz Kotowski
3 miejsce – Marika Kondracka/Henryk Prusiski

I runda eliminacji Oglnopolskiego Turnieju Pikarskiego o Puchar Coca Coli – Prostki, 11.04.2013
3 miejsce - druyna chopcw z gimnazjum

Memoria Bernarda Zackiewicza w tenisie stoowym – Godap,13.04.2013
szkoa podstawowa:
1 miejsce – Jakub Kurgan
3 miejsce – Arkadiusz Kucharski
szkoy ponadgimnazjalne:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka
1 miejsce – Konrad Bobryk
Open:
5 miejsce – Konrad Bobryk

Pfina Wojewdzkiego Turnieju LZS o Puchar TVP Olsztyn – Olecko, 14.04.2013
1 miejsce – Jakub Kurgan (awans)
2 miejsce – Artur Markowski (awans)
4 miejsce – Arkadiusz Kucharski (awans)
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska (awans)
2 miejsce – Marika Kondracka (awans)
3 miejsce – Dominika Kondracka (awans)
szkoa rednia:
3 miejsce – Konrad Bobryk (awans)

Midzynarodowy Turniej Tenisa Stoowego z Okazji wita Konstytucji 3 maja – Pitnica, 4.05.2013
szkoa podstawowa- klasy I-III:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
szkoa podstawowa- klasy IV-VI:
2 miejsce – Jakub Kurgan

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego o Puchar Burmistrza Sokki - Sokka, 26.05.2013
1 miejsce – Jakub Kurgan

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu – Olsztyn, 1.06.2013
szkoa podstawowa- klasy I-III:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
2 miejsce – Dominik Markowski
4 miejsce – Kacper Malinowski
5 miejsce – Marcel Rutkowski
szkoa podstawowa- klasy IV-VI:
2 miejsce – Jakub Kurgan
7 miejsce – Arkadiusz Kucharski

VII Midzynarodowy Turniej Tenisa Stoowego o Puchar Wjta Gminy Dobrzyniewo – Dobrzyniewo Due, 7.06.2013
szkoa podstawowa- klasy I-II:
2 miejsce – Dominik Markowski
3 miejsce – Kacper Malinowski
szkoa podstawowa- klasy III-IV:
3 miejsce – Arkadiusz Kucharski
4 miejsce – Marcel Rutkowski

Gminny Turniej Piki Siatkowej – Kalinowo, 14.06.2013
1 miejsce – Pisanica I (Kondracka D i M, ukowska P, Andruk A, Kopiczko A, Haponik K)
2 miejsce – Pisanica II (ojewska N i A, Janewicz A, Markowska A, Peret D, Sipowicz K)

Wspzawodnictwo gminne

Mistrzostwa Gminy w trjboju LA – Kalinowo, 29.05.2013
2 miejsce – Karolina Skaryska
5 miejsce – Kinga widerska
7 miejsce – Natalia Cebelak
2 miejsce – Mateusz Czerwiski
3 miejsce – Arkadiusz Kucharski
2 miejsce w klasyfikacji druynowej

Mistrzostwa Gminy w czwrboju LA – Kalinowo, 6.06.2013
3 miejsce – Agnieszka Malinowska
5 miejsce – Karolina Skaryska
9 miejsce – Kamila Haponik
4 miejsce – Artur Markowski
5 miejsce – Jakub Kurgan
10 miejsce – Marceli Markowski

Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Linkownia
Platforma

Biuletyn

Projekt

Modzi





kontrola