Strona Główna · Sport szkolny · Dokumenty szkolne · Plan lekcji · Artykuły · Linki · Download Maj 24 2019 04:09:34
Nawigacja
Strona Główna
Rok dla Niepodległej
Młodzi aktywni
Galeria zdjęciowa
Patron szkół
Sport szkolny
Rekrutacja
Projekt edukacyjny
Egzaminy i sprawdziany
Stołówka szkolna
Sześciolatek w szkole
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Artykuły
Historia miejscowości
Linki
Mały Samorząd Uczniowski
Kadra nauczycielska
Download
Filmy
Patrz i zmieniaj
Pomóżmy

Tutaj znajdziesz pomoc


Telefony zaufania:


Niebieska linia - 801120002

Młodzieżowy telefon zaufania - 116111


Ogólnopolski Telefon Zaufania - Narkotyki-Narkomania:

801199990

Poczta elektroniczna:

Psycholog z PPP w Ełku

Kalendarz
Maj 2019
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Rok szkolny 2011/2012
Dokument bez tytuu

Sprawozdanie z dziaalnoci sportowej
w roku szkolnym 2011/2012

W roku szkolnym 2011/2012 zawodnicy Zespou Szk w Pisanicy i dziaajcego przy szkole klubu LUKS ABC „ak” uczestniczyli w 83 zawodach sportowych, w ktrych zdobyli 85 pucharw i statuetek oraz 144 medali indywidualnie. W klasyfikacji druynowej wywalczyli 9 pucharw.

W zawodach w tym roku udzia wzio ponad 60 osb. Puchary i medale za miejsca w pierwszej trjce zdobyo cznie 27 osb. Za najwaniejsze tegoroczne sukcesy naley uzna awans a 4 druyn do finau wojewdzkiego w druynowym tenisie stoowym, z ktrych dwie signy po tytuy mistrzowskie ( dziewczta SP i gimnazjum). Czoowe lokaty w wojewdzkich i oglnopolskich turniejach klasyfikacyjnych znalazy swoje odzwierciedlenie w bardzo udanych indywidualnych mistrzostwach wojewdztwa, w ktrych a 14 razy nasi zawodnicy stawali na podium we wszystkich kategoriach wiekowych. Historycznym wydarzeniem byo rwnie zajcie 3 miejsca w rankingu gminnych szk podstawowych w wojewdztwie warmisko-mazurskim, wrd 215 sklasyfikowanych szk.

Szkoa i klub byy organizatorem Otwartego Turnieju Tenisa Stoowego o Puchar Wjta Gminy Kalinowo (ponad 70 zawodnikw) oraz Gminnego Turnieju w Halow Pik Non o Puchar Dyrektora Szkoy (7 druyn!). W czasie ferii zimowych nauczyciele wychowania fizycznego prowadzili zajcia sportowe, w trakcie ktrych zorganizowali rozgrywki klasowe dla uczniw szkoy podstawowej i gimnazjum w pik non, koszykwk, pik rczn i pik siatkow. Odby si rwnie turniej tenisa stoowego o mistrzostwo szkoy. Z zaj w czasie ferii skorzystao okoo 30 osb. W marcu w Pisanicy odbya si I runda eliminacji Wojewdzkiego Turnieju Tenisa Stoowego o Puchar TVP Olsztyn.

Oto niektre osignicia:

Zawody midzynarodowe i oglnopolskie

Slovak Cadet Open – Bratysawa, 4-6.11.2011
Tomasz Kotowski:
3 miejsce – druyna Polska A
9 miejsce – gra podwjna
3 miejsce – turniej pocieszenia indywidualnie

Czech Cadet Open – Hodonin, 15-19.02.2012
Tomasz Kotowski:
2 miejsce – druyna Polska A
5 miejsce – gra podwjna
5-8 miejsce – turniej pocieszenia indywidualnie

Polish Cadet Open – Cetniewo, 1-03.06.2012
Tomasz Kotowski:
5-8 miejsce – druyna Polska B
5-8 miejsce – gra podwjna
9-16 miejsce – turniej gwny indywidualnie

 

I Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny kadetw – Radomsko, 1-2.10.2011
3 miejsce – Tomasz Kotowski

 

II Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny juniorw – Drzonkw, 3-4.12.2011
21 miejsce – Tomasz Kotowski

 

II Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny kadetw – Radzy Podlaski, 18-19.12.2011
3 miejsce – Tomasz Kotowski
III Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny kadetw – Brzeg Dolny, 25-26.02.2012
2 miejsce – Tomasz Kotowski

XXIX Oglnopolski Turniej tenisa stoowego o Puchar „PS” i PZTS – Gdask,
24-25.03.2012
41 miejsce – Arkadiusz Kucharski

III Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny juniorw – oma, 31.03-1.04.2012
25 miejsce – Tomasz Kotowski

Mistrzostwa Polski SZS w druynowym tenisie stoowym – Brzeg Dolny, 19-20.04.2012
12 miejsce – druyna dziewczt gimnazjum (ukowska P., Kondracka M.)

Mistrzostwa Polski SZS w druynowym tenisie stoowym – Rawa Mazowiecka,
25-26.05.2012
11 miejsce – druyna dziewczt SP (Kondracka D., Janewicz A.)

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w tenisie stoowym – Ostrda, 16-17.06.2012
3 miejsce – Tomasz Kotowski
9 miejsce – Paulina ukowska
9 miejsce – Dominika Kondracka
12 miejsce – w klasyfikacji klubowej

VI Memoria Andrzeja Grubby – fina oglnopolski – Sopot, 17.06.2012
16 miejsce – druyna szkoy podstawowej (Kucharski A., Kurgan J., Markowski A.)

 

Zawody makroregionalne i midzywojewdzkie

Pfina przed I OTK - Radzy Podlaski, 25.09.2011
modzicy:
17-24 miejsce – Dominika Kondracka
17-24 miejsce – Aleksandra Janewicz
kadeci:
17-24 miejsce – Paulina ukowska
17-24 miejsce – Natalia Kisiel
juniorzy:
13-16 miejsce – Tomasz Kotowski

Pfina Mistrzostw Polski UKS-w – Kocudza, 19.11.2011
7 miejsce - druyna modzikw – J. Kurgan, A. Markowski
7 miejsce – druyna akw – A. Kucharski, M. Czerwiski

Pfina Mistrzostw Polski – Ciechanw, 28-29.04.2012
7 miejsce – Paulina ukowska
7 miejsce – Bartosz Cudnowski
7 miejsce - druyna modzikw – J. Kurgan, A. Markowski
7 miejsce – druyna kadetek – P. ukowska, M. Kondracka, N. Kisiel

Midzywojewdzkie Mistrzostwa Modzikw - 30.04.2012
9 miejsce – Jakub Kurgan
13 miejsce – Artur Markowski
9 miejsce – Aleksandra Janewicz
4 miejsce – debel dziewczt( Aleksandra Janewicz, Julia Cieniewska)
5 miejsce – debel chopcw(Jakub Kurgan, Artur Markowski)

 

Zawody wojewdzkie

I Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny akw, modzikw, kadetw i juniorw – Lidzbark Warmiski, 4.09.2011
acy:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
modzicy:
7 miejsce – Arkadiusz Kucharski
9 miejsce – Jakub Kurgan
13 miejsce – Artur Markowski
5 miejsce – Dominika Kondracka
6 miejsce – Aleksandra Janewicz
kadeci:
3 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Natalia Kisiel
7 miejsce – Dominika Kondracka
9 miejsce – Marika Kondracka
10 miejsce – Aleksandra Janewicz
17 miejsce – Bartosz Cudnowski
juniorzy:
2 miejsce – Tomasz Kotowski
7 miejsce – Natalia Kisiel
9 miejsce – Paulina ukowska
9 miejsce – Marika Kondracka

II Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny akw, modzikw, kadetw i juniorw – Lidzbark Warmiski, 11.11.2011
acy:
2 miejsce – Arkadiusz Kucharski
4 miejsce – Mateusz Czerwiski
4 miejsce – Karolina Skaryska
5 miejsce – Karolina Kulenty
modzicy:
7 miejsce – Jakub Kurgan
9 miejsce – Arkadiusz Kucharski
4 miejsce – Dominika Kondracka
5 miejsce – Aleksandra Janewicz
kadeci:
2 miejsce – Paulina ukowska
4 miejsce – Natalia Kisiel
5 miejsce – Marika Kondracka
7 miejsce – Dominika Kondracka
9 miejsce – Aleksandra Janewicz
13 miejsce – Bartosz Cudnowski
17 miejsce – Jakub Kurgan
juniorzy:
1 miejsce – Tomasz Kotowski (awans na II OTK)
13 miejsce – Konrad Bobryk
13 miejsce – Bartosz Cudnowski
5 miejsce – Natalia Kisiel
7 miejsce – Paulina ukowska
9 miejsce – Marika Kondracka

III Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny kadetw i juniorw – Lidzbark Warmiski, 29.01.2012
kadeci:
3 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Natalia Kisiel
7 miejsce – Marika Kondracka
8 miejsce – Dominika Kondracka
9 miejsce – Aleksandra Janewicz
3 miejsce – Bartosz Cudnowski
13 miejsce – Jakub Kurgan
juniorzy:
7 miejsce – Konrad Bobryk
17 miejsce – Bartosz Cudnowski
4 miejsce – Paulina ukowska
7 miejsce – Natalia Kisiel
9 miejsce – Marika Kondracka
III Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny akw i modzikw – Ktrzyn, 10.03.2012
acy:
2 miejsce – Arkadiusz Kucharski
7 miejsce – Kacper Malinowski
9 miejsce – Filip Kope
9 miejsce – Dominik Markowski
5 miejsce – Karolina Skaryska
modzicy:
7 miejsce – Jakub Kurgan
9 miejsce – Arkadiusz Kucharski
13 miejsce - Artur Markowski
3 miejsce – Dominika Kondracka
5 miejsce – Aleksandra Janewicz

VI Memoria Andrzeja Grubby – fina wojewdzki – Lidzbark Warmiski, 15.03.2012
2 miejsce – druyna szkoy podstawowej (Kucharski A., Kurgan J., Markowski A., Kondracka D.)

Mistrzostwa Wojewdztwa SZS w druynowym tenisie stoowym – Ostrda, 22.03.2012
1 miejsce – druyna dziewczt gimnazjum (ukowska P., Kondracka M.) - awans na MP
4 miejsce – druyna chopcw gimnazjum (Kolendo R., Cudnowski B.)

Mistrzostwa Wojewdztwa w tenisie stoowym – Lidzbark Warmiski, 14.04.2012
acy:
3 miejsce – Arkadiusz Kucharski
7-8 miejsce – Filip Kope
9-12 miejsce – Kacper Malinowski
9-12 miejsce – Dominik Markowski
5-6 miejsce – Karolina Skaryska
modzicy:
7-8 miejsce – Jakub Kurgan
9-12 miejsce - Artur Markowski
13-16 miejsce – Arkadiusz Kucharski
3 miejsce – Dominika Kondracka
7-8 miejsce – Aleksandra Janewicz
2 miejsce – druyna dziewczt(Dominika Kondracka, Aleksandra Janewicz)
4 miejsce – druyna chopcw(Jakub Kurgan, Artur Markowski, Arkadiusz Kucharski)
2 miejsce – debel dziewczt(Dominika Kondracka, Aleksandra Janewicz)
3 miejsce – debel chopcw(Jakub Kurgan, Artur Markowski)
4 miejsce – mikst (Jakub Kurgan, Dominika Kondracka)
5-7 miejsce – mikst (Artur Markowski, Aleksandra Janewicz)
kadeci:
3 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
6 miejsce – Natalia Kisiel
1 miejsce - Tomasz Kotowski
4 miejsce – Bartosz Cudnowski
1 miejsce – druyna chopcw(Tomasz Kotowski, Bartosz Cudnowski)
2 miejsce – druyna dziewczt(Paulina ukowska, Marika Kondracka, Natalia Kisiel)
1 miejsce – debel chopcw(Tomasz Kotowski, Bartosz Cudnowski)
2 miejsce – debel dziewczt(Paulina ukowska, Marika Kondracka)
3 miejsce – debel dziewczt(Natalia Kisiel, Julia Bibik)
1 miejsce – mikst(Tomasz Kotowski, Paulina ukowska)
4 miejsce – mikst(Bartosz Cudnowski, Natalia Kisiel)
5 miejsce – mikst(Kamil Stepnowski, Marika Kondracka)
juniorzy:
7 miejsce – Konrad Bobryk
4 miejsce – debel chopcw(Konrad Bobryk, Piotr Ferenc)
3 miejsce – mikst(Konrad Bobryk, Ewelina Makiska)

Mistrzostwa Wojewdztwa SZS w druynowym tenisie stoowym – Ostrda, 10.05.2012
1 miejsce – druyna dziewczt SP (Kondracka D., Janewicz A.) - awans na MP
4 miejsce – druyna chopcw SP (Kurgan J., Markowski A., Kucharski A.)

 

Zawody regionalne i powiatowe

Oglnopolski Turniej Piki Nonej Coca Cola - I runda – Winiowo Eckie, 12.10.2011
3 miejsce – druyna chopcw z gimnazjum

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego o Puchar Burmistrza Sokki - Sokka, 22.10.2011
szkoa podstawowa:
9 miejsce – Arkadiusz Kucharski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Natalia Kisiel
3 miejsce – Marika Kondracka

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego o Puchar Wjta Gminy Kalinowo - Pisanica, 29.10.2011
szkoa podstawowa- klasy I-II:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski 1 miejsce – Ewelina Kondracka
2 miejsce – Filip Kope栠 2 miejsce – Krystyna ukowska
3 miejsce – Dominik Markowski 3 miejsce – Karolina Kondracka
4 miejsce – Kacper Malinowski
5 miejsce – Igor Skaryski
szkoa podstawowa- klasy III-IV:
2 miejsce – Arkadiusz Kucharski 2 miejsce – Karolina Skaryska
3 miejsce – Mateusz Czerwiski 3 miejsce – Karolina Kulenty
4 miejsce – Kacper wikowski 4 miejsce – Joanna ubowicz
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
2 miejsce – Jakub Kurgan 1 miejsce – Dominika Kondracka
3 miejsce –Arkadiusz Kucharski 2 miejsce – Aleksandra Janewicz
4 miejsce – Artur Markowski 3 miejsce – Karolina Skaryska
5 miejsce – Jakub Pawlik 4 miejsce – Anna Andruk
9 miejsce – Dominika ubowicz
gimnazjum:
1 miejsce - Tomasz Kotowski 1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Bartosz Cudnowski 2 miejsce – Natalia Kisiel
4 miejsce – Marcin Dziatkowski 4 miejsce – Marika Kondracka
5 miejsce – Artur Markowski 5 miejsce – Aleksandra Janewicz
6 miejsce – Rafa Kolendo 6 miejsce – Dominika Kondracka
7 miejsce – ukasz Zamojski 7 miejsce – Wioletta Kochanowska
8 miejsce – Jakub Pawlik
Open:
1 miejsce - Tomasz Kotowski
5 miejsce – Bartosz Cudnowski
7 miejsce – Konrad Bobryk
9 miejsce – Paulina ukowska
10 miejsce – Natalia Kisiel
13 miejsce – Rafa Kolendo
14 miejsce – Marika Kondracka

 

Indywidualne Mistrzostwa Olsztyna w Tenisie Stoowym SZS – Olsztyn, 6.11.2011
2 miejsce – Arkadiusz Kucharski
5 miejsce – Jakub Kurgan
13 miejsce – Artur Markowski
4 miejsce – Bartosz Cudnowski
2 miejsce – Konrad Bobryk

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego z okazji wita Niepodlegoci – Giycko, 12.11.2011
szkoa podstawowa
4 miejsce – Jakub Kurgan
5 miejsce –Arkadiusz Kucharski
4 miejsce – Dominika Kondracka
gimnazjum:
1 miejsce - Tomasz Kotowski
1 miejsce – Paulina ukowska
4 miejsce – Natalia Kisiel
5 miejsce – Marika Kondracka
szkoa rednia:
1 miejsce - Tomasz Kotowski
2 miejsce – Konrad Bobryk
2 miejsce – Paulina ukowska
4 miejsce – Natalia Kisiel

Open:
2 miejsce - Tomasz Kotowski
9 miejsce – Konrad Bobryk

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego o Puchar Marszaka Wojewdztwa Podlaskiego - Sokka, 13.11.2011
Open:
1 miejsce - Tomasz Kotowski
17 miejsce – Konrad Bobryk
Deble:
1 miejsce - Tomasz Kotowski/ Konrad Bobryk

Mistrzostwa Rejonu VI SZS w druynowym tenisie stoowym – Godap, 15.11.2011
1 miejsce – druyna chopcw szkoy podstawowej (Kucharski A., Kurgan J.)
1 miejsce – druyna dziewczt szkoy podstawowej (Janewicz A., Kondracka D.)
2 miejsce – druyna chopcw gimnazjum (Kolendo R., Cudnowski B.)
1 miejsce – druyna dziewczt gimnazjum (ukowska P., Kondracka M.)

Otwarte Mistrzostwa w Tenisie Stoowym o Puchar Burmistrza Godapi i Starosty Godapskiego – Godap, 19.11.2011
szkoa podstawowa- klasy IV-VI:
1 miejsce – Dominika Kondracka
2 miejsce – Aleksandra Janewicz
gimnazjum:
1 miejsce - Tomasz Kotowski
1 miejsce – Paulina ukowska

Open:
1 miejsce - Tomasz Kotowski

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego o Puchar Burmistrza Sokki dla Szk Podstawowych – Sokka, 26.11.2011
szkoa podstawowa- klasy I-IV:
2 miejsce – Arkadiusz Kucharski
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
1 miejsce – Jakub Kurgan
5 miejsce – Artur Markowski

Mikoajkowy Turniej Tenisa Stoowego – Giycko, 4.12.2011
szkoa podstawowa- klasy I-IV:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
3 miejsce – Karolina Skaryska
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
1 miejsce – Dominika Kondracka
3 miejsce – Aleksandra Janewicz
4 miejsce – Jakub Kurgan
5 miejsce – Artur Markowski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Natalia Kisiel
4 miejsce – Marika Kondracka
szkoa rednia:
2 miejsce – Konrad Bobryk
2 miejsce – Paulina ukowska
4 miejsce – Natalia Kisiel
Open:
7 miejsce – Konrad Bobryk

IV Memoria Marty Komor w tenisie stoowym – Ktrzyn, 11.12.2011
szkoa podstawowa- klasy I-IV:
2 miejsce – Arkadiusz Kucharski
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
5 miejsce – Arkadiusz Kucharski
gimnazjum:
1 miejsce - Tomasz Kotowski
3 miejsce – Paulina ukowska
4 miejsce – Natalia Kisiel
szkoa rednia:
2 miejsce - Tomasz Kotowski
5 miejsce – Konrad Bobryk
4 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Natalia Kisiel
Open:
1 miejsce - Tomasz Kotowski
13 miejsce – Konrad Bobryk

 

Przedwiteczny Turniej Tenisa Stoowego – Olecko, 17.12.2011
szkoa podstawowa- klasy I-III:
2 miejsce – Arkadiusz Kucharski
szkoa podstawowa- klasy IV-VI:
2 miejsce – Dominika Kondracka
5 miejsce – Jakub Kurgan
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Natalia Kisiel
7 miejsce – Marika Kondracka
szkoa rednia:
2 miejsce – Konrad Bobryk
1 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Natalia Kisiel
Open:
5 miejsce – Konrad Bobryk

Turniej Tenisa Stoowego na rzecz WOP – Giycko, 8.01.2012
szkoa podstawowa- klasy I-IV:
2 miejsce – Arkadiusz Kucharski
1 miejsce – Karolina Skaryska
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
2 miejsce – Dominika Kondracka
1 miejsce – Jakub Kurgan
3 miejsce – Artur Markowski
4 miejsce – Arkadiusz Kucharski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
4 miejsce – Marika Kondracka
2 miejsce – Paulina ukowska(ch.)
4 miejsce – Jakub Kurgan
szkoa rednia:
2 miejsce – Konrad Bobryk
1 miejsce – Paulina ukowska
Open:
5 miejsce – Konrad Bobryk

Zimowy Turniej Tenisa Stoowego – Olecko, 22.01.2012
szkoa podstawowa- klasy I-III:
2 miejsce – Arkadiusz Kucharski
szkoa podstawowa- klasy IV-VI:
2 miejsce – Jakub Kurgan
7 miejsce – Arkadiusz Kucharski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
szkoa rednia:
3 miejsce – Konrad Bobryk
2 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
Open:
4 miejsce – Konrad Bobryk

Midzygminny Turniej Tenisa Stoowego – Stare Juchy, 31.01.2012
szkoa podstawowa:
1 miejsce – Jakub Kurgan
2 miejsce – Artur Markowski
gimnazjum:
1 miejsce - Tomasz Kotowski
2 miejsce – Paulina ukowska
szkoa rednia:
1 miejsce – Konrad Bobryk
2 miejsce – Adam Kotowski

Gminny Turniej w Halow Pik Non o Puchar Dyrektora Szkoy – Pisanica,1.02.2012
1 miejsce – Pisanica I (M. Szymulewski, D. Milkiewicz, J. Kurgan, A. Markowski, J. Pawlik)
4 miejsce – Pisanica II (J. Wglicki, A. Dylnicki, M. Sadowski, K. wikowski, A. Kucharski, B. Arciszewski)
Marcin Szymulewski – najlepszy bramkarz
Dawid Milkiewicz – najlepszy strzelec
Artur Markowski – najlepszy zawodnik

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego o Puchar Burmistrza Sokki - Sokka, 4-5.02.2012
szkoa podstawowa:
2 miejsce – Jakub Kurgan
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
1 miejsce – Tomasz Kotowski
szkoa rednia:
1 miejsce – Konrad Bobryk
Open:
13 miejsce – Konrad Bobryk
Deble:
17 miejsce - Paulina ukowska / Natalia Kisiel

Memoria I.Jasieluna i F. Pietroaja w tenisie stoowym – Olecko, 3-4.03.2012
szkoa podstawowa- klasy I-II:
1 miejsce – Arkadiusz Kucharski
5 miejsce – Filip Kope
7 miejsce – Dominik Markowski
9 miejsce – Kacper Malinowski
2 miejsce – Ewelina Kondracka
szkoa podstawowa- klasy III-IV
3 miejsce – Arkadiusz Kucharski
szkoa podstawowa- klasy V-VI:
2 miejsce – Jakub Kurgan
7 miejsce – Artur Markowski
4 miejsce – Dominika Kondracka
9 miejsce – Aleksandra Janewicz

gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Natalia Kisiel
9 miejsce – Marika Kondracka
szkoa rednia:
2 miejsce – Konrad Bobryk
1 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Natalia Kisiel
7 miejsce – Marika Kondracka
Open:
2 miejsce – Paulina ukowska
4 miejsce – Natalia Kisiel
24 miejsce – Konrad Bobryk
Open deble:
2 miejsce – Paulina ukowska/ Natalia Kisiel
5 miejsce – Konrad Bobryk/Grzegorz Wesoowski
Open miksty:
3 miejsce – Paulina ukowska/ Konrad Bobryk
5 miejsce – Natalia Kisiel/Tadeusz Pietroaj

VIII Otwarte Mistrzostwa Kolna w tenisie stoowym – Kolno, 11.03.2012
szkoa podstawowa:
3 miejsce – Jakub Kurgan
4 miejsce – Artur Markowski
gimnazjum:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Natalia Kisiel

Mistrzostwa Wojewdztwa LZS szk wiejskich w halowej pice nonej – I runda
Olecko, 13.03.2012
3 miejsce – druyna chopcw z gimnazjum

53 Wojewdzki Turniej LZS o Puchar TVP Olsztyn w tenisie stoowym – I runda Pisanica,17.03.2012
1 miejsce – Jakub Kurgan (awans)
5 miejsce – Artur Markowski
5 miejsce – Arkadiusz Kucharski
9 miejsce – Dominik Markowski
2 miejsce – Dominika Kondracka (awans)
4 miejsce – Aleksandra Janewicz (awans)
9 miejsce – Karolina Skaryska
1 miejsce - Tomasz Kotowski (awans)
3 miejsce – Bartosz Cudnowski (awans)
9 miejsce – Piotr Czajka
1 miejsce – Paulina ukowska (awans)
2 miejsce – Natalia Kisiel (awans)
3 miejsce – Marika Kondracka (awans)
7 miejsce – Anna Markowska
9 miejsce – Natalia Wodkiewicz
1 miejsce – Konrad Bobryk (awans)
5 miejsce – Rafa Kolendo
9 miejsce – Kacper Cudnowski
2 miejsce - Adam Kotowski (awans)

VII Memoria Bernarda Zackiewicza w tenisie stoowym – Godap, 1.04.2012
szkoa podstawowa:
5 miejsce – Jakub Kurgan
9 miejsce – Artur Markowski
10 miejsce – Arkadiusz Kucharski
3 miejsce – Aleksandra Janewicz
szkoy ponadpodstawowe:
1 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
9 miejsce – Natalia Kisiel
1 miejsce – Konrad Bobryk
3 miejsce – Bartosz Cudnowski

Otwarty Turniej Tenisa Stoowego o Puchar Burmistrza Sokki - Sokka, 1 i 3.05.2012
szkoa podstawowa:
3 miejsce – Artur Markowski
4 miejsce – Jakub Kurgan
szkoa rednia:
1 miejsce – Konrad Bobryk
Open:
1 miejsce - Tomasz Kotowski
6 miejsce – Konrad Bobryk
2 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
Deble:
2 miejsce - Tomasz Kotowski/ Konrad Bobryk
12 miejsce - Paulina ukowska / Marika Kondracka

Oglnopolski Turniej Piki Nonej o Puchar Tymbarku „ Z podwrka na stadion” - I runda Ek, 9.05.2012
3 miejsce – druyna chopcw SP (II i III kl.)

Turniej Piki Nonej o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 2 – Ek, 11.05.2012
4 miejsce – druyna chopcw z gimnazjum

Turniej Finaowy Przyjaci Pnocnej Ligi Regionalnej – Olecko, 9.05.2012
chopcy:
1 miejsce - Tomasz Kotowski
2 miejsce – Konrad Bobryk
3 miejsce – Jakub Kurgan
5 miejsce – Artur Markowski
dziewczta:
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka
Open:
1 miejsce - Tomasz Kotowski
3 miejsce – Konrad Bobryk
Deble:
1 miejsce - Tomasz Kotowski/ Konrad Bobryk
5 miejsce - Paulina ukowska / Marika Kondracka
9 miejsce – Jakub Kurgan / Artur Markowski

II Otwarty Turniej Tenisa Stoowego o Puchar Wjta Gminy Krasnopol – Krasnopol, 23.06.2012
szkoa podstawowa:
2 miejsce – Jakub Kurgan
4 miejsce – Artur Markowski
gimnazjum:
9 miejsce – Paulina ukowska
Open:
2 miejsce – Konrad Bobryk


Wspzawodnictwo na najbardziej usportowion szko podstawow gminy Kalinowo

Biegi przeajowe – Sypitki, 26.10.2011
klasa IV
1 miejsce – Karolina Skaryska 11 miejsce – Micha Arciszewski
9 miejsce – Joanna ubowicz 13 miejsce – Kacper wikowski
11 miejsce – Natalia Cebelak 15 miejsce – Rafa Kraszewski
12 miejsce – Gabriela Trubacz
18 miejsce – Klaudia Gasperowicz
klasa V
4 miejsce – Agnieszka Malinowska 4 miejsce – Artur Markowski
6 miejsce – Angelika Buko 8 miejsce – Adrian Miezio
8 miejsce – Sandra Andruk
11 miejsce – Kamila Haponik
klasa VI
7 miejsce – Dominika Kondracka 1 miejsce – Jakub Pawlik
9 miejsce – Anna Andruk 3 miejsce – Oskar Wysocki
10 miejsce – Dominika ubowicz 12 miejsce – Arkadiusz Dylnicki

177pkt - 2 miejsce

Tenis stoowy – Sypitki, 15.12.2011
1 miejsce – Jakub Kurgan 1 miejsce – Dominika Kondracka
2 miejsce – Arkadiusz Kucharski 2 miejsce – Aleksandra Janewicz
1 miejsce – A. Markowski/ A. Kucharski 1 miejsce – D. Kondracka/A.Janewicz

102 pkt – 1 miejsce

Pika nona – Kalinowo, 19.06.2012
2 miejsce – Pisanica (D. Milkiewicz, J. Kurgan, A. Markowski, J. Pawlik, J. Wglicki,
A. Dylnicki, K. wikowski, A. Kucharski, O. Wysocki, D. Olszewski)
Dawid Milkiewicz – najlepszy strzelec
Dominik Olszewski – najlepszy obroca

2 miejsce w klasyfikacji kocowej

Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Linkownia
Platforma

Biuletyn

Projekt

Modzi





kontrola