Strona Główna · Sport szkolny · Dokumenty szkolne · Plan lekcji · Artykuły · Linki · Download Lipiec 20 2019 12:27:05
Nawigacja
Strona Główna
Rok dla Niepodległej
Młodzi aktywni
Galeria zdjęciowa
Patron szkół
Sport szkolny
Rekrutacja
Projekt edukacyjny
Egzaminy i sprawdziany
Stołówka szkolna
Sześciolatek w szkole
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Artykuły
Historia miejscowości
Linki
Mały Samorząd Uczniowski
Kadra nauczycielska
Download
Filmy
Patrz i zmieniaj
Pomóżmy

Tutaj znajdziesz pomoc


Telefony zaufania:


Niebieska linia - 801120002

Młodzieżowy telefon zaufania - 116111


Ogólnopolski Telefon Zaufania - Narkotyki-Narkomania:

801199990

Poczta elektroniczna:

Psycholog z PPP w Ełku

Kalendarz
Lipiec 2019
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Rok szkolny 2010/2011
Dokument bez tytuu

Sprawozdanie z dziaalnoci sportowej
w roku szkolnym 2010/2011

W roku szkolnym 2010/2011 zawodnicy Zespou Szk w Pisanicy i dziaajcego przy szkole klubu LUKS ABC „ak” uczestniczyli w 96 zawodach sportowych, w ktrych zdobyli 213 pucharw, statuetek i medali indywidualnie oraz 22 puchary w klasyfikacji druynowej:

1m - pfina oglnopolski Mistrzostw Polski UKS-w- druyna modzikw
1m - Mistrzostwa Powiatu w druynowym tenisie stoowym- druyna chopcw SP
1m - Mistrzostwa Powiatu w druynowym tenisie stoowym- druyna dziewczt SP
2m - Mistrzostwa Powiatu w druynowym tenisie stoowym- druyna chopcw Gim
2m - Mistrzostwa Powiatu w druynowym tenisie stoowym- druyna dziewczt Gim
1m - Mistrzostwa Wojewdztwa LZS w klasyfikacji szk podstawowych
2m - Mistrzostwa Wojewdztwa LZS w klasyfikacji gmin
1m - Mistrzostwa Rejonu VI w druynowym tenisie stoowym- druyna chopcw SP
2m - Mistrzostwa Rejonu VI w druynowym tenisie stoowym- druyna dziewczt SP
3m - fina oglnopolski Mistrzostw Polski UKS-w- druyna modzikw
8m - fina oglnopolski Mistrzostw Polski UKS-w- druyna modziczek
1m – fina wojewdzki V Memoriau Andrzeja Grubby SP
1m – Mistrzostwa Wojewdztwa SZS w druynowym tenisie stoowym chopcw SP
1m – Mistrzostwa Wojewdztwa SZS w druynowym tenisie stoowym dziewczt SP
3m – Mistrzostwa Powiatu Eckiego w halowej pice nonej SP
2m – Mistrzostwa Powiatu Eckiego w halowej pice nonej Gim
6m – Wojewdzki Turniej LZS o Puchar TVP Olsztyn – klasyfikacja gmin
3m – Mistrzostwa Polski Modzikw – gra druynowa chopcw
1m – Pnocna Liga Regionalna w tenisie stoowym (sezon 2009/2010)
2m – Pnocna Liga Regionalna w tenisie stoowym (sezon 2010/2011)
4m – Mistrzostwa Polski SZS w druynowym tenisie stoowym dziewczt SP
2m - fina oglnopolski V Memoriau Andrzeja Grubby SP

Szkoa i klub byy rwnie organizatorami zawodw wojewdzkich, regionalnych, powiatowych i gminnych :
- Wojewdzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego akw i modzikw w tenisie stoowym
- Mistrzostw Powiatu Eckiego w druynowym i indywidualnym tenisie stoowym szk podstawowych
- Mistrzostw Powiatu Eckiego w druynowym i indywidualnym tenisie stoowym szk gimnazjalnych
- Otwartego Turnieju Tenisa Stoowego o Puchar Wjta Gminy Kalinowo
- Wojewdzkiego Turnieju LZS o Puchar TVP Olsztyn w tenisie stoowym – I runda eliminacji
- Indywidualnych Mistrzostw Wojewdztwa SZS w tenisie stoowym SP
- Memoriau Henryka Litwickiego w halowej pice nonej
- Turnieju Piki Nonej o Puchar Wjta Gminy Kalinowo
- Mistrzostw Gminy Kalinowo w tenisie stoowym SP
- Mistrzostw Gminy Kalinowo w pice nonej SP

W zawodach w minionym roku szkolnym udzia wzio ponad 70 osb. Puchary i medale za miejsca w pierwszej trjce zdobyy cznie 34 osoby.
Oto niektre osignicia:

Zawody midzynarodowe i oglnopolskie

Mistrzostwa Europy modzikw – Strasburg (Francja), 27-29.08.2010
19 miejsce – Tomasz Kotowski

Pro Tour kadetw i juniorw – Cetniewo, 27-29.05.2011
Tomasz Kotowski – udzia w turnieju druynowym (Polska D) oraz wierfina w turnieju pocieszenia - indywidualnie

I Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny kadetw – Radomsko, 2-3.10.2010
2 miejsce – Tomasz Kotowski

I Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny modzikw – Gdask, 16-17.10.2010
1 miejsce – Tomasz Kotowski

Fina Mistrzostw Polski UKS-w – Pelplin, 27-28.11.2010
3 miejsce – druyna modzikw (Kotowski Tomasz, Cudnowski Bartosz)
8 miejsce – druyna modziczek (ukowska Paulina, Kondracka Marika)

II Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny modzikw – Krakw, 4-5.12.2010
2 miejsce – Tomasz Kotowski
37 miejsce – Bartosz Cudnowski

II Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny kadetw – Radzy Podlaski, 18-19.12.2010
28 miejsce – Tomasz Kotowski

III Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny kadetw – Brzeg Dolny, 26-27.02.2011
24 miejsce – Tomasz Kotowski

III Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny modzikw – Drzonkw, 12-13.03.2011
2 miejsce – Tomasz Kotowski
35 miejsce – Paulina ukowska

Mistrzostwa Polski Modzikw – Krakw, 20-22.05.2011
2 miejsce – Tomasz Kotowski (gra pojedyncza)
25 miejsce – Bartosz Cudnowski (gra pojedyncza)
3 miejsce – T. Kotowski, B. Cudnowski (gra druynowa)
5 miejsce – Tomasz Kotowski (gra podwjna)
9 miejsce – Bartosz Cudnowski (gra podwjna)

Mistrzostwa Polski SZS w druynowym tenisie stoowym – Rawa Mazowiecka, 28-29.05.2011
4 miejsce – druyna dziewczt szkoy podstawowej (ukowska P., Kondracka M.)
13 miejsce – druyna chopcw szkoy podstawowej (Cudnowski B. Kurgan J.)

V Memoria Andrzeja Grubby – fina oglnopolski – Sopot, 11.06.2011
2 miejsce - SP Pisanica (T. Kotowski, B. Cudnowski, P. ukowska, J. Kurgan)
Najlepszy zawodnik – Tomasz Kotowski

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS – Ostrda, 25-26.06.2011
1 miejsce – Tomasz Kotowski
9 miejsce – Bartosz Cudnowski
17 miejsce – Paulina ukowska
25 miejsce – Natalia Kisiel
12 miejsce w klasyfikacji klubowej

Zawody makroregionalne i midzywojewdzkie

Pfina przed I OTK - Ciechanw, 26.09.2010
modzicy:
7 miejsce – Bartosz Cudnowski
9 miejsce – Paulina ukowska
kadeci:
17-24 miejsce – Natalia Kisiel
17-24 miejsce – Paulina ukowska
juniorzy:
17-24 miejsce – Tomasz Kotowski
17-24 miejsce – Konrad Bobryk

Pfina Mistrzostw Polski UKS-w – Stra, 6.11.2010
1 miejsce - druyna modzikw - T. Kotowski, B. Cudnowski (awans do finau)
4 miejsce – druyna modziczek – P. ukowska, M. Kondracka (awans do finau)

Pfina Mistrzostw Polski Modzikw – oma, 30.04.2011
2 miejsce – Bartosz Cudnowski (awans do Mistrzostw Polski)
5 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Natalia Kisiel
5 miejsce – druyna modziczek – P. ukowska, M. Kondracka

Midzywojewdzkie Mistrzostwa Modzikw – Lidzbark Warm., 19.06.2011
gry pojedyncze
1 miejsce – Tomasz Kotowski
9 miejsce – Bartosz Cudnowski
7 miejsce – Paulina ukowska
9 miejsce – Marika Kondracka
13 miejsce – Dominika Kondracka
13 miejsce – Aleksandra Janewicz
gry podwjne
1 miejsce – Tomasz Kotowski
3 miejsce – Bartosz Cudnowski
3 miejsce – Paulina ukowska, Marika Kondracka
5 miejsce – Dominika Kondracka, Aleksandra Janewicz
1 miejsce – klasyfikacja klubowa

Zawody wojewdzkie

I Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny akw i modzikw – Ktrzyn, 5.09.2010
acy:
5 miejsce – Jakub Kurgan
modzicy:
2 miejsce – Bartosz Cudnowski
13 miejsce – Jakub Kurgan
1 miejsce – Paulina ukowska
7 miejsce – Marika Kondracka

I Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny kadetw i juniorw – Lidzbark Warmiski, 12.09.2010
3 miejsce – Tomasz Kotowski
5 miejsce – Konrad Bobryk
5 miejsce – Natalia Kisiel
5 miejsce – Paulina ukowska

Mistrzostwa Wojewdztwa LZS – fina – Zotowo, 18.11.2010
1 miejsce – Tomasz Kotowski
7 miejsce – Bartosz Cudnowski
2 miejsce – Paulina ukowska
4 miejsce – Marika Kondracka
7 miejsce – Dominika Kondracka
13 miejsce – Rafa Kolendo
13 miejsce – Natalia Kisiel
1 miejsce – w klasyfikacji druynowej szk podstawowych
2 miejsce – w klasyfikacji druynowej gmin

II Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny akw i modzikw – Pisanica, 21.11.2010
acy:
5 miejsce – Jakub Kurgan
7 miejsce –Arkadiusz Kucharski
9-11 miejsce – Karolina Skaryska
9-11 miejsce – Karolina Kulenty
modzicy:
1 miejsce – Bartosz Cudnowski (awans na II OTK)
17 miejsce – Jakub Kurgan
2 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
9 miejsce – Dominika Kondracka
13 miejsce – Aleksandra Janewicz

II Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny kadetw i juniorw – Lidzbark Warm., 28.11.2010
2 miejsce – Natalia Kisiel
5 miejsce – Konrad Bobryk

III Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny kadetw i juniorw – Lidzbark Warm., 30.01.2011
1 miejsce – Tomasz Kotowski (k)
2 miejsce – Natalia Kisiel (k)
3 miejsce – Paulina ukowska (k)
5 miejsce – Tomasz Kotowski (j)
7 miejsce – Konrad Bobryk (j)
9 miejsce – Natalia Kisiel (j)
13 miejsce – Paulina ukowska (j)

III Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny akw i modzikw – Olsztyn, 19.02.2011
acy:
7 miejsce – Jakub Kurgan
8 miejsce –Arkadiusz Kucharski
7 miejsce – Karolina Kulenty
9 miejsce – Karolina Skaryska
modzicy:
3 miejsce – Bartosz Cudnowski
24 miejsce – Jakub Kurgan
1 miejsce – Paulina ukowska (awans na III OTK)
5 miejsce – Marika Kondracka
6 miejsce – Aleksandra Janewicz
7 miejsce – Dominika Kondracka

V Memoria Andrzeja Grubby – fina wojewdzki – Lidzbark Warm., 16.03.2011
1 miejsce - SP Pisanica (T. Kotowski, B. Cudnowski, P. ukowska, J. Kurgan)
najlepszy zawodnik – Tomasz Kotowski
najlepsza zawodniczka – Paulina ukowska

Mistrzostwa Wojewdztwa SZS w druynowym tenisie stoowym – Ostrda, 22.03.2011
1 miejsce – druyna chopcw szkoy podstawowej (Kotowski T., Cudnowski B.)
1 miejsce – druyna dziewczt szkoy podstawowej (ukowska P., Kondracka M.)
(awans do Mistrzostw Polski)

Mistrzostwa Wojewdztwa akw i Modzikw – Ktrzyn, 16.04.2011
acy
2 miejsce – Jakub Kurgan
9 miejsce –Arkadiusz Kucharski
13 miejsce – Artur Markowski
9 miejsce – Karolina Kulenty
10 miejsce – Karolina Skaryska
modzicy – gry pojedyncze
1 miejsce – Tomasz Kotowski
3 miejsce – Bartosz Cudnowski
13 miejsce – Jakub Kurgan
1 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
7 miejsce – Dominika Kondracka
9 miejsce – Aleksandra Janewicz
gry podwjne
1 miejsce – Kotowski T., Cudnowski B.
2 miejsce - ukowska P., Kondracka M.
3 miejsce – Kondracka D., Janewicz A.
gry mieszane
1 miejsce – Kotowski T., ukowska P.
4 miejsce - Cudnowski B., Kondracka M.
gry druynowe
1 miejsce – Kotowski T., Cudnowski B.
2 miejsce - ukowska P., Kondracka M.
4 miejsce - Kondracka D., Janewicz A.

Mistrzostwa Wojewdztwa Kadetw i Juniorw – Lidzbark Warm., 17.04.2011
3 miejsce – Natalia Kisiel (gra pojedyncza)
2 miejsce – Natalia Kisiel (gra podwjna)
6 miejsce – Konrad Bobryk (gra pojedyncza)
3 miejsce – Konrad Bobryk (gra podwjna)
4 miejsce – Konrad Bobryk (gra mieszana)

Wojewdzki Turniej LZS o Puchar TVP Olsztyn – fina – Orneta, 17.04.2011
1 miejsce – Tomasz Kotowski
5 miejsce – Bartosz Cudnowski
1 miejsce – Paulina ukowska
(6 miejsce w klasyfikacji gmin)

Indywidualne Mistrzostwa Wojewdztwa SZS Gimnazjw – Lidzbark Warm., 18.04.2011
3 miejsce – Konrad Bobryk
3 miejsce – Natalia Kisiel

Indywidualne Mistrzostwa Wojewdztwa SZS Szk Podstawowych – Pisanica, 28.04.2011
1 miejsce – Tomasz Kotowski (gra pojedyncza)
1 miejsce – Paulina ukowska (gra pojedyncza)
1 miejsce – Tomasz Kotowski (gra podwjna)
1 miejsce – Paulina ukowska (gra podwjna)
1 miejsce – T. Kotowski, P. ukowska (gra mieszana)

Mistrzostwa Wojewdztwa LZS w lekkiej atletyce – Olsztyn, 25.05.2011
7 miejsce – Karolina Kukla (skok wzwy)
8 miejsce – Anna Grajewska (pchnicie kul)
11 miejsce – Damian Dulkowski (rzut oszczepem)
12 miejsce – ukasz Ostrowski (skok wzwy)
16 miejsce – Anna Grajewska (rzut oszczepem)
20 miejsce – Anna ojewska (bieg na 600 m)
22 miejsce – Edyta Sikowska (skok w dal)
23 miejsce – Damian Lagiera (bieg na 1000 m)
24 miejsce – Karolina Kukla (bieg na 300 m)

Zawody regionalne i powiatowe

Jesienny Turniej Tenisa Stoowego - Giycko, 9.10.2010
klasy I-IV szkoy podstawowej
5 miejsce – Jakub Kurgan
7 miejsce –Arkadiusz Kucharski
klasy V-VI szkoy podstawowej
1 miejsce - Tomasz Kotowski
2 miejsce – Bartosz Cudnowski
1 miejsce – Paulina ukowska
4 miejsce – Marika Kondracka
5 miejsce – Dominika Kondracka
9 miejsce – Aleksandra Janewicz
gimnazjum
1 miejsce - Tomasz Kotowski
5 miejsce – Bartosz Cudnowski
2 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Natalia Kisiel

I Runda Eliminacji do Mistrzostw Wojewdztwa LZS – Wydminy, 26.10.2010
1 miejsce – Tomasz Kotowski (awans do pfinau)
2 miejsce – Bartosz Cudnowski (awans do pfinau)
6 miejsce – Jakub Kurgan
1 miejsce – Paulina ukowska (awans do pfinau)
4 miejsce – Marika Kondracka (awans do pfinau)
5 miejsce – Dominika Kondracka (awans do pfinau)
6 miejsce – Aleksandra Janewicz
3 miejsce – Rafa Kolendo (awans do pfinau)
6 miejsce – Marcin Dziatkowski
7 miejsce – Kacper Cudnowski
3 miejsce – Wioletta Kochanowska (awans do pfinau)

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stoowym szk podstawowych – Pisanica, 4.11.2010
1 miejsce – druyna chopcw (Kotowski T., Cudnowski B.)
1 miejsce – druyna dziewczt (ukowska P., Kondracka M.)
indywidualnie:
1 miejsce – Tomasz Kotowski (awans do finau)
2 miejsce – Bartosz Cudnowski
5 miejsce – Jakub Kurgan
8 miejsce –Arkadiusz Kucharski
1 miejsce – Paulina ukowska (awans do finau)
2 miejsce – Marika Kondracka
3 miejsce – Dominika Kondracka
4 miejsce – Aleksandra Janewicz
5 miejsce – Anna Markowska
6 miejsce – Karolina Skaryska

Mistrzostwa powiatu w tenisie stoowym szk gimnazjalnych – Pisanica, 5.11.2010
2 miejsce – druyna chopcw (Kolendo R., Cudnowski K.)
2 miejsce – druyna dziewczt (Kochanowska W., ojewska N.)
indywidualnie:
1 miejsce – Konrad Bobryk (awans do finau)
2 miejsce – Rafa Kolendo
4 miejsce – Kacper Cudnowski
6 miejsce – Damian Lagiera
1 miejsce – Natalia Kisiel (awans do finau)
4 miejsce – Wioletta Kochanowska
5 miejsce – Natalia ojewska

Pfina Mistrzostw Wojewdztwa LZS – Gawliki Wielkie, 8.11.2010
1 miejsce – Tomasz Kotowski (awans do finau)
5 miejsce – Bartosz Cudnowski (awans do finau)
1 miejsce – Paulina ukowska (awans do finau)
4 miejsce – Marika Kondracka (awans do finau)
5 miejsce – Dominika Kondracka (awans do finau)
8 miejsce – Rafa Kolendo (awans do finau)
4 miejsce – Natalia Kisiel (awans do finau)
9 miejsce – Wioletta Kochanowska

Midzynarodowy Turniej z okazji wita Niepodlegoci – Giycko, 11.11.2010
szkoa podstawowa:
2 miejsce - Tomasz Kotowski
5 miejsce – Jakub Kurgan
7 miejsce –Arkadiusz Kucharski
1 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
6 miejsce – Dominika Kondracka
9 miejsce – Aleksandra Janewicz
gimnazjum
5 miejsce – Natalia Kisiel

Jesienny Turniej Tenisa Stoowego - Olecko, 20.11.2010
klasy I-IV szkoy podstawowej
3 miejsce – Jakub Kurgan
5 miejsce –Arkadiusz Kucharski
klasy V-VI szkoy podstawowej
1 miejsce - Tomasz Kotowski
2 miejsce – Bartosz Cudnowski
1 miejsce – Paulina ukowska
4 miejsce – Marika Kondracka
5 miejsce – Dominika Kondracka
6 miejsce – Aleksandra Janewicz
gimnazjum
1 miejsce - Tomasz Kotowski
4 miejsce – Natalia Kisiel

Mistrzostwa Rejonu VI w druynowym tenisie stoowym – Giycko, 2.12.2010
1 miejsce – druyna chopcw szkoy podstawowej (Kotowski T., Cudnowski B.)
2 miejsce – druyna dziewczt szkoy podstawowej (ukowska P., Kondracka M)
4 miejsce – druyna chopcw gimnazjum (Kolendo R., Cudnowski K.)
5 miejsce – druyna dziewczt gimnazjum (Kochanowska W., ojewska N.)

Mikoajkowy Turniej Tenisa Stoowego - Giycko,5.12.2010
klasy V-VI szkoy podstawowej
2 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marika Kondracka
gimnazjum
4 miejsce – Paulina ukowska
7 miejsce – Natalia Kisiel
2 miejsce – Konrad Bobryk
szkoy rednie
2 miejsce – Konrad Bobryk

witeczny Turniej Tenisa Stoowego - Olecko, 19.12.2010
klasy I-IV szkoy podstawowej
1 miejsce – Jakub Kurgan
klasy V-VI szkoy podstawowej
2 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marika Kondracka
1 miejsce – Paulina ukowska (ch.)
gimnazjum
2 miejsce – Natalia Kisiel

 

Turniej Tenisa Stoowego na rzecz Wielkiej Orkiestry witecznej Pomocy – Giycko, 9.01.2011
szkoy podstawowe
1 miejsce - Tomasz Kotowski
2 miejsce – Bartosz Cudnowski
4 miejsce – Jakub Kurgan
9 miejsce –Arkadiusz Kucharski
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Marika Kondracka
gimnazja
1 miejsce – Tomasz Kotowski
4 miejsce – Konrad Bobryk
2 miejsce – Natalia Kisiel
3 miejsce – Paulina ukowska
szkoy rednie
1 miejsce – Tomasz Kotowski
4 miejsce – Konrad Bobryk
3 miejsce – Paulina ukowska
4 miejsce – Natalia Kisiel

Memoria Zbigniewa Pitka – Orzysz, 24.01.2011
1 miejsce - Tomasz Kotowski
2 miejsce – Bartosz Cudnowski
1 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marika Kondracka
4 miejsce – Natalia Kisiel

Memoria Bernarda Zackiewicza – Godap, 12.03.2011
1 miejsce – Bartosz Cudnowski
4 miejsce – Marika Kondracka
2 miejsce – Konrad Bobryk
3 miejsce – Natalia Kisiel
4 miejsce – Bartosz Cudnowski
Wiosenny Turniej Tenisa Stoowego – Giycko, 19.03.2011
2 miejsce – Jakub Kurgan
3 miejsce – Artur Markowski
1 miejsce – Tomasz Kotowski
2 miejsce – Bartosz Cudnowski
4 miejsce – Jakub Kurgan
1 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marika Kondracka
4 miejsce – Dominika Kondracka
5 miejsce – Aleksandra Janewicz
1 miejsce - Tomasz Kotowski
4 miejsce – Bartosz Cudnowski
4 miejsce - Kisiel Natalia
5 miejsce – Paulina ukowska

Mistrzostwa Powiatu Eckiego w Halowej Pice Nonej – Nowa Wie Ecka, 29.03.2011
3 miejsce – SP Pisanica (P. Czajka, T. Kotowski, B. Cudnowski, M. Kaszkiel, P. Babicz, A. Markowski, O. Wysocki, J. Pawlik, J. Danowski, J. Kurgan, K. Sokoowski)
najlepszy zawodnik – Tomasz Kotowski

Mistrzostwa Powiatu Eckiego w Halowej Pice Nonej – Nowa Wie Ecka, 31.03.2011
2 miejsce – Gim. Pisanica (. Zamojski, D. Lagiera, R. Kolendo, K. Kukla, M. Szymulewski, K. Cudnowski, M. Kondracki, R. Kulenty, M. Gryczkowski, M. Sosnowski, M. ojewski, M Zbrzeny)
najlepszy bramkarz – ukasz Zamojski

Wojewdzki Turniej LZS o Puchar TVP Olsztyn – II runda – Biaa Piska, 2.04.2011
1 miejsce – Tomasz Kotowski
2 miejsce – Bartosz Cudnowski
2 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marika Kondracka
1 miejsce – Konrad Bobryk
4 miejsce – Natalia Kisiel
(wszyscy awans do pfinau)

Memoria I. Jasieluna i F. Pietroaja – Olecko, 9.04.2011
7 miejsce – Jakub Kurgan
9 miejsce – Artur Markowski
13 miejsce –Arkadiusz Kucharski
1 miejsce – Tomasz Kotowski
2 miejsce – Bartosz Cudnowski
1 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
7 miejsce – Dominika Kondracka
3 miejsce – Tomasz Kotowski
4 miejsce – Konrad Bobryk
4 miejsce – Natalia Kisiel
5 miejsce – Konrad Bobryk

Wojewdzki Turniej LZS o Puchar TVP Olsztyn – pfina – Olecko, 10.04.2011
1 miejsce – Tomasz Kotowski
2 miejsce – Bartosz Cudnowski
2 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
2 miejsce – Konrad Bobryk
2 miejsce – Natalia Kisiel

Oglnopolski Turniej „Pikarska Kadra Czeka” – I runda – Nowa Wie Ecka, 18.04.2011
2 miejsce – Gimnazjum Pisanica

Mistrzostwa Giycka w tenisie stoowym – Giycko, 4.06.2011
1 miejsce – Jakub Kurgan
1 miejsce – Tomasz Kotowski
4 miejsce – Bartosz Cudnowski
1 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Tomasz Kotowski
3 miejsce – Paulina ukowska

Szkoa uczestniczya rwnie we wspzawodnictwie na najbardziej usportowion szko w gminie Kalinowo zajmujc 1 miejsce:
- tenis stoowy – 1 miejsce
- pika nona – 1 miejsce
- lekkoatletyka – 2 miejsce
Zawodnicy Zespou Szk w Pisanicy reprezentujcy klub LUKS ABC „ak” uczestniczyli rwnie w rozgrywkach Pnocnej Ligi Regionalnej w tenisie stoowym i zajli w nich 2 miejsce

Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Linkownia
Platforma

Biuletyn

Projekt

Modzi





kontrola