Strona Główna · Sport szkolny · Dokumenty szkolne · Plan lekcji · Artykuły · Linki · Download Maj 22 2019 05:57:08
Nawigacja
Strona Główna
Rok dla Niepodległej
Młodzi aktywni
Galeria zdjęciowa
Patron szkół
Sport szkolny
Rekrutacja
Projekt edukacyjny
Egzaminy i sprawdziany
Stołówka szkolna
Sześciolatek w szkole
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Artykuły
Historia miejscowości
Linki
Mały Samorząd Uczniowski
Kadra nauczycielska
Download
Filmy
Patrz i zmieniaj
Pomóżmy

Tutaj znajdziesz pomoc


Telefony zaufania:


Niebieska linia - 801120002

Młodzieżowy telefon zaufania - 116111


Ogólnopolski Telefon Zaufania - Narkotyki-Narkomania:

801199990

Poczta elektroniczna:

Psycholog z PPP w Ełku

Kalendarz
Maj 2019
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Rok szkolny 2009/2010
Dokument bez tytuu

Sprawozdanie z dziaalnoci sportowej w roku szkolnym 2009/2010

W roku szkolnym 2009/2010 zawodnicy Zespou Szk w Pisanicy i dziaajcego przy szkole klubu LUKS ABC „ak” uczestniczyli w 88 zawodach sportowych, w ktrych zdobyli 145 pucharw, statuetek i medali indywidualnie oraz 14 pucharw w klasyfikacji druynowej:
1m - pfina oglnopolski Mistrzostw Polski UKS-w- druyna modzikw
1m - mistrzostwa powiatu w druynowym tenisie stoowym- druyna chopcw
1m - mistrzostwa powiatu w druynowym tenisie stoowym- druyna dziewczt
1m - mistrzostwa wojewdztwa LZS w klasyfikacji szk podstawowych
3m - mistrzostwa wojewdztwa LZS w klasyfikacji gmin
1m - mistrzostwa rejonu VI w druynowym tenisie stoowym- druyna chopcw
2m - mistrzostwa rejonu VI w druynowym tenisie stoowym- druyna dziewczt
1m – halowy turniej piki nonej o Puchar Dyrektora Zespou Szk w Pisanicy
1m - fina wojewdzki IV Memoriau im. Andrzeja Grubby
1m - mistrzostwa wojewdztwa SZS w druynowym tenisie stoowym- druyna chopcw
2m - mistrzostwa wojewdztwa SZS w druynowym tenisie stoowym- druyna dziewczt
1m - mistrzostwa wojewdztwa modzikw- gra druynowa chopcw
2m - mistrzostwa wojewdztwa modzikw- gra druynowa dziewczt
5m - mistrzostwa Polski SZS w druynowym tenisie stoowym- druyna chopcw

Szkoa i klub byy rwnie organizatorami zawodw wojewdzkich, regionalnych, powiatowych i gminnych:
- Wojewdzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego akw i modzikw w tenisie stoowym
-Mistrzostw Powiatu Eckiego w druynowym tenisie stoowym szk podstawowych i gimnazjalnych
- Halowego Turnieju Piki Nonej o Puchar Dyrektora Zespou Szk w Pisanicy
- eliminacji rejonowych Wojewdzkiego Turnieju o Puchar TVP Olsztyn w tenisie stoowym
- Mistrzostw Wojewdztwa Modzikw w tenisie stoowym
- Memoriau im. H. Litwickiego w halowej pice nonej
- Mistrzostw Gminy Kalinowo w pice nonej szk podstawowych.

W zawodach w minionym roku szkolnym puchary i medale za miejsca w pierwszej trjce zdobyo cznie 13 osb. Oto niektre osignicia:

Zawody midzynarodowe i oglnopolskie

Mistrzostwa Europy akw – Strasburg (Francja), 28-30.08.2009
10 miejsce – Kotowski Tomasz

Midzynarodowy Turniej Stiga Masters Minimes – Blegny (Belgia), 17-18.10.2009
13 miejsce – Kotowski Tomasz

Hungarian Mini Cadet Open Championship – Kecskemet (Wgry),8-10.01.2010
2 miejsce – Kotowski Tomasz (w druynie z A.Wereckim)
17 miejsce – Kotowski Tomasz (indywidualnie)

I Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny modzikw – Gdask, 10-11.10.2009
7 miejsce – Kotowski Tomasz

Fina Oglnopolski UKS-w – Stronie lskie, 21-22.11.2009
5 miejsce – druyna modzikw(Kotowski Tomasz, Cudnowski Bartosz)

II Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny modzikw – Radzy Podlaski, 5-6.12.2009
7 miejsce – Kotowski Tomasz

II Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny kadetw – Nadarzyn, 19-20.12.2009
19 miejsce – Kotowski Tomasz

III Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny kadetw – Czarnkw, 27-28.02.2010
29 miejsce – Kotowski Tomasz

III Oglnopolski Turniej Kwalifikacyjny modzikw – Pitnica, 13-14.03.2010
3 miejsce – Kotowski Tomasz

Fina Oglnopolski Turnieju o Puchar Przegldu Sportowego i PZTS-Gdask,27-28.03.2010
37 miejsce – Aleksandra Janewicz

Mistrzostwa Polski Modzikw w tenisie stoowym-Brzeg Dolny,15-16.05.2010
2 miejsce – Kotowski Tomasz (w deblu z Sz.Burkiem)
13 miejsce – Kotowski Tomasz (indywidualnie)

Mistrzostwa Polski SZS w druynowym tenisie stoowym-Rawa Mazowiecka,29-30.05.2010
5 miejsce – druyna SP (Kotowski T., Cudnowski B., Dziatkowski M.)

Fina Oglnopolski IV Memoriau im.Andrzeja Grubby – Sopot,12.06.2010
8 miejsce – druyna SP (Kotowski T., Cudnowski B., ukowska P., Kurgan J.)

Oglnopolski Turniej „Dzieci Andrzejowi Grubbie”-Gdask,13.06.2010
3 miejsce – Tomasz Kotowski
13 miejsce – Bartosz Cudnowski
7 miejsce – Jakub Kurgan
5 miejsce – Paulina ukowska

Fina Oglnopolski Mini Olympic Games – Winiowa Gra, 18.06.2010
1 miejsce – Tomasz Kotowski
9-12 miejsce – Paulina ukowska (turniej pocieszenia)

Fina Oglnopolski Turnieju o Puchar PKOL – Winiowa Gra, 19.06.2010
1 miejsce – Tomasz Kotowski

Mistrzostwa Polski LZS w tenisie stoowym - Czarnkw,26-27.06.2010
4 miejsce – Tomasz Kotowski
miejsce – Paulina ukowska

Zawody makroregionalne i midzywojewdzkie

Pfina przed I OTK - oma, 19.09.2009
13-16 miejsce – Konrad Bobryk
17-24 miejsce – Tomasz Kotowski
Natalia Kisiel
Paulina ukowska
Marika Kondracka

Pfina Oglnopolski Mistrzostw UKS-w – Kocudza, 7.11.2009
1 miejsce - druyna modzikw - T. Kotowski, B. Cudnowski (awans do finau)
5 miejsce – druyna modziczek – N. Kisiel, P. ukowska

Pfina Oglnopolski Mistrzostw Polski Modzikw – Lidzbark Warmiski, 1.05.2010
3 miejsce - druyna modzikw - T. Kotowski, B. Cudnowski, M. Dziatkowski
7 miejsce – druyna modziczek – N. Kisiel, P. ukowska

Pfina Oglnopolski Mini Olympic Games – Kocudza, 22.05.2009
1 miejsce – Tomasz Kotowski (awans do finau)
13 miejsce – Bartosz Cudnowski
7 miejsce – Paulina ukowska (awans do finau)
21 miejsce – Marika Kondracka

Midzywojewdzkie Mistrzostwa Modzikw – Warszawa,6.06.2010
indywidualnie:
3 miejsce – Tomasz Kotowski
13 miejsce – Bartosz Cudnowski
9 miejsce – Paulina ukowska
13 miejsce – Natalia Kisiel
gry podwjne:
3 miejsce – Tomasz Kotowski (z P.Ogrodnikiem)
5 miejsce – Paulina ukowska/Natalia Kisiel
5 miejsce – Bartosz Cudnowski (z D. Kokoch)

 

Zawody wojewdzkie

I Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny – Lidzbark Warmiski, 12.09.2009
modzicy:
2 miejsce – Natalia Kisiel
3 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
9 miejsce – Bartosz Cudnowski
kadeci:
2 miejsce – Tomasz Kotowski
4 miejsce - Konrad Bobryk

I Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny akw i II WTK modzikw – Pisanica, 24.10.2009
acy:
2 miejsce – Aleksandra Janewicz
3 miejsce – Dominika Kondracka
4 miejsce – Anna Andruk
7 miejsce – Ewa Badyga
9-12 miejsce – Mateusz Czerwiski
Jakub Wglicki
13-16 miejsce – Kucharski Arkadiusz
Kurgan Jakub
modzicy:
3 miejsce – Cudnowski Bartosz
4 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Natalia Kisiel
6 miejsce – Marika Kondracka

II Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny kadetw i juniorw – Lidzbark Warmiski, 8.11.2009
1 miejsce – Tomasz Kotowski (awans na OTK)
4 miejsce – Konrad Bobryk
7 miejsce – Natalia Kisiel
13-16 miejsce – Konrad Bobryk (juniorzy)

Fina Wojewdzki Festiwalu Tenisa Stoowego – Giycko, 15.11.2009
klasy I-III szkoy podstawowej
3 miejsce – Jakub Kurgan
4 miejsce – Mateusz Czerwiski
5 miejsce – Karolina Kulenty
klasy IV-VI szkoy podstawowej
3 miejsce – Dominika Kondracka
5 miejsce – Angelika Badyga

Fina Mistrzostw Wojewdztwa LZS – Wydminy, 24.11.2009
1 miejsce – Tomasz Kotowski
4 miejsce – Bartosz Cudnowski
9 miejsce – Marcin Dziatkowski
4 miejsce – Paulina ukowska
1 miejsce – w klasyfikacji druynowej szk podstawowych
3 miejsce – w klasyfikacji druynowej gmin

III Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny kadetw i juniorw – Lidzbark Warmiski, 24.01.2010
2 miejsce – Konrad Bobryk
13-14 miejsce – Natalia Kisiel
9-12 miejsce – Konrad Bobryk (juniorzy)

II Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny akw i III WTK modzikw – Olecko, 14.02.2010
acy:
2 miejsce – Aleksandra Janewicz
4 miejsce – Dominika Kondracka
5 miejsce – Anna Andruk
9 miejsce – Ewa Badyga
9-12 miejsce – Mateusz Czerwiski
Maciej Sadowski
13-16 miejsce –Arkadiusz Kucharski
Jakub Kurgan
Robert Grajewski

 

modzicy:
5 miejsce –Bartosz Cudnowski
17 miejsce – Marcin Dziatkowski
2 miejsce – Natalia Kisiel
3 miejsce – Paulina ukowska
4 miejsce – Marika Kondracka

Mistrzostwa Wojewdztwa LZS w biegach przeajowych – Nowa Wie Ecka,26.02.2010
10 miejsce – Angelika Badyga
14 miejsce – Klaudia Markowska
24 miejsce – Martyna Danowska
18 miejsce – Jakub Pawlik

III Wojewdzki Turniej Kwalifikacyjny akw – Olecko, 6.03.2010
2 miejsce – Aleksandra Janewicz
3 miejsce – Dominika Kondracka
5 miejsce – Anna Andruk
13 miejsce – Ewa Badyga
7 miejsce - Jakub Kurgan
9 miejsce – Arkadiusz Kucharski
17 miejsce – Mateusz Czerwiski

Fina wojewdzki IV Memoriau im.Andrzeja Grubby – Lidzbark Warmiski,15.03.2010
1 miejsce – druyna SP (Kotowski T., Cudnowski B., ukowska P., Dziatkowski M.)

Mistrzostwa Wojewdztwa SZS w druynowym tenisie stoowym-Ostrda,25.03.2010
1 miejsce – druyna chopcw SP (Kotowski T., Cudnowski B., Dziatkowski M.)
2 miejsce – druyna dziewczt SP (ukowska P., Kondracka M.)

Mistrzostwa Wojewdztwa SZS w biegach przeajowych – Nowe Miasto Lubawskie,30.03.2010
15 miejsce – Angelika Badyga
35 miejsce – Klaudia Markowska
34 miejsce – Jakub Pawlik
84 miejsce – Adrian Jastrzbski

Mistrzostwa Wojewdztwa Modzikw w tenisie stoowym-Pisanica,10.04.2010
indywidualnie:
1 miejsce – Tomasz Kotowski
4 miejsce – Bartosz Cudnowski
8 miejsce – Marcin Dziatkowski
4 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Natalia Kisiel
6 miejsce – Marika Kondracka
gry podwjne:
1 miejsce – Tomasz Kotowski/ Bartosz Cudnowski
2 miejsce – Paulina ukowska/Natalia Kisiel
4 miejsce – Marika Kondracka(z A.Malinowsk)
5 miejsce – Marcin Dziatkowski(z Sz.Szewczykiem)

gry mieszane:
1 miejsce – Tomasz Kotowski/ Paulina ukowska
5-7 miejsce – Bartosz Cudnowski/ Natalia Kisiel
5-7 miejsce – Marcin Dziatkowski /Marika Kondracka
gry druynowe:
1 miejsce – druyna chopcw (Kotowski T., Cudnowski B., Dziatkowski M.)
2 miejsce – druyna dziewczt (ukowska P., Kisiel N.,Kondracka M.)

Mistrzostwa Wojewdztwa Kadetw w tenisie stoowym-Lidzbark Warmiski,24.04.2010
6 miejsce – Konrad Bobryk (indywidualnie)
3 miejsce – Konrad Bobryk (w deblu z A. Ramend)
2 miejsce – Konrad Bobryk (w grze mieszanej z E. Domysawsk)

Mistrzostwa Wojewdztwa akw w tenisie stoowym-Giycko,8.05.2010
indywidualnie:
2 miejsce – Aleksandra Janewicz
4 miejsce – Anna Andruk
5 miejsce – Dominika Kondracka
7 miejsce – Ewa Badyga
9 miejsce - Jakub Kurgan
gry podwjne:
2 miejsce – Aleksandra Janewicz/ Dominika Kondracka
4 miejsce – Anna Andruk/ Ewa Badyga
4 miejsce - Jakub Kurgan (z K. Fiedorowiczem)
gry mieszane:
1 miejsce – Aleksandra Janewicz (z K. Kawiakiem)
4 miejsce – Dominika Kondracka/ Jakub Kurgan

 

Wojewdzki Turniej o Puchar TVP Olsztyn-fina-Olecko,23.05.2010
2 miejsce – Natalia Kisiel
2 miejsce – Konrad Bobryk

Zawody regionalne i powiatowe

I Grand Prix Olecka – Olecko, 17.10.2009
2 miejsce – Konrad Bobryk
3 miejsce – Bartosz Cudnowski
4 miejsce – Natalia Kisiel
5 miejsce – Paulina ukowska

I Runda Eliminacji do Mistrzostw Wojewdztwa LZS – Biaa Piska, 3.11.2009
1 miejsce – Tomasz Kotowski (awans do pfinau)
2 miejsce – Bartosz Cudnowski (awans do pfinau)
3 miejsce – Marcin Dziatkowski (awans do pfinau)
1 miejsce – Paulina ukowska (awans do pfinau)
2 miejsce – Marika Kondracka (awans do pfinau)
4 miejsce – Dominika Kondracka (awans do pfinau)
5 miejsce – Angelika Badyga

Turniej z okazji wita Niepodlegoci – Giycko, 11.11.2009
szkoa podstawowa:
1 miejsce - Tomasz Kotowski
5 miejsce – Bartosz Cudnowski
7 miejsce – Marcin Dziatkowski
1 miejsce – Natalia Kisiel
5 miejsce – Marika Kondracka
7 miejsce – Paulina ukowska
9 miejsce – Dominika Kondracka
gimnazjum
2 miejsce – Konrad Bobryk

Memoria im. Marty Komor – Ktrzyn, 14.11.2009
klasy I-III szkoy podstawowej
4 miejsce – Jakub Kurgan
5 miejsce – Robert Grajewski
klasy IV-VI szkoy podstawowej
1 miejsce - Tomasz Kotowski
5 miejsce – Bartosz Cudnowski
4 miejsce – Natalia Kisiel
5 miejsce – Marika Kondracka
gimnazjum
1 miejsce - Tomasz Kotowski
2 miejsce – Konrad Bobryk
1 miejsce w klasyfikacji druynowej

Pfina Mistrzostw Wojewdztwa LZS – Wilkowo, 17.11.2009
1 miejsce – Tomasz Kotowski (awans do finau)
2 miejsce – Bartosz Cudnowski (awans do finau)
6 miejsce – Marcin Dziatkowski (awans do finau)
4 miejsce – Paulina ukowska (awans do finau)

 

Mistrzostwa powiatu w druynowym tenisie stoowym – Pisanica, 19.11.2009
1 miejsce – druyna chopcw szkoy podstawowej(Kotowski T., Cudnowski B.)
1 miejsce – druyna dziewczt szkoy podstawowej(ukowska P., Kondracka M.)
2 miejsce – druyna chopcw gimnazjum(Kolendo R., Lagiera D)

II Grand Prix Olecka, Olecko, 21.11.2009
1 miejsce – Konrad Bobryk
3 miejsce – Natalia Kisiel
5 miejsce – Paulina ukowska
7 miejsce – Marika Kondracka

Mistrzostwa Rejonu VI w druynowym tenisie stoowym – Olecko, 26.11.2009
1 miejsce – druyna chopcw szkoy podstawowej(Kotowski T., Cudnowski B.)
2 miejsce – druyna dziewczt szkoy podstawowej(ukowska P., Kondracka M)

 

III Grand Prix Olecka - Olecko, 5.12.2009
1 miejsce – Konrad Bobryk
1 miejsce – Natalia Kisiel
3 miejsce – Paulina ukowska
1 miejsce – Bartosz Cudnowski

Mikoajkowy Turniej Tenisa Stoowego - Giycko,6.12.2009
klasy I-II szkoy podstawowej
1 miejsce – Mateusz Cerwiski
2 miejsce – Arkadiusz Kucharski
2 miejsce – Karolina Kulenty
klasy III-IV szkoy podstawowej
1 miejsce – Dominika Kondracka
2 miejsce – Aleksandra Janewicz
klasy V-VI szkoy podstawowej
1 miejsce – Natalia Kisiel
2 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marika Kondracka
2 miejsce – Bartosz Cudnowski
4 miejsce – Marcin Dziatkowski
gimnazjum
2 miejsce – Konrad Bobryk

Mistrzostwa Rejonu VI w druynowym tenisie stoowym – Olecko, 9.12.2009
5 miejsce – druyna chopcw gimnazjum(Kolendo R., Lagiera D.)

witeczny Turniej Tenisa Stoowego - Giycko,19.12.2009
3 miejsce – Natalia Kisiel
4 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Bartosz Cudnowski
9 miejsce – Marcin Dziatkowski

Turniej Tenisa Stoowego na rzecz Wielkiej Orkiestry witecznej Pomocy – Giycko, 9.01.2010
4 miejsce – Natalia Kisiel
5 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Bartosz Cudnowski
1 miejsce – Konrad Bobryk (gimnazjum)
2 miejsce – Konrad Bobryk (szkoy rednie)

Turniej Tenisa Stoowego na rzecz Wielkiej Orkiestry witecznej Pomocy – Ktrzyn, 10.01.2010

szkoy podstawowe
1 miejsce – Natalia Kisiel
2 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marika Kondracka
1 miejsce – Bartosz Cudnowski
gimnazjum
2 miejsce – Natalia Kisiel
4 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Bartosz Cudnowski

IV Grand Prix Olecka - Olecko, 16.01.2010
klasy I-IV szkoy podstawowej
2 miejsce – Dominika Kondracka
5 miejsce – Aleksandra Janewicz
klasy V-VI szkoy podstawowej
2 miejsce – Natalia Kisiel
1 miejsce - Tomasz Kotowski
2 miejsce – Bartosz Cudnowski
5 miejsce – Natalia Kisiel
gimnazjum
1 miejsce - Tomasz Kotowski
4 miejsce – Konrad Bobryk
szkoy rednie
4 miejsce – Konrad Bobryk

Memoria im. Zbigniewa Pitka – Orzysz, 30.01.2010
1 miejsce – Tomasz Kotowski
2 miejsce – Bartosz Cudnowski
3 miejsce – Marcin Dziatkowski
1 miejsce – Natalia Kisiel
1 miejsce – Konrad Bobryk

V Grand Prix Olecka - Olecko, 13.02.2010
klasy I-IV szkoy podstawowej
4 miejsce – Dominika Kondracka
5 miejsce – Aleksandra Janewicz
klasy V-VI szkoy podstawowej
4 miejsce – Natalia Kisiel
5 miejsce – Paulina ukowska
7 miejsce – Marika Kondracka
1 miejsce - Tomasz Kotowski
2 miejsce – Marcin Dziatkowski
4 miejsce – Natalia Kisiel
5 miejsce – Bartosz Cudnowski
gimnazjum
1 miejsce - Tomasz Kotowski
2 miejsce – Konrad Bobryk
szkoy rednie
7 miejsce – Konrad Bobryk
Open
5 miejsce - Tomasz Kotowski
13 miejsce – Konrad Bobryk

Mistrzostwa Powiatu w biegach przeajowych – Nowa Wie Ecka, 18.02.2010
klasy IV:
7 miejsce – Klaudia Markowska (awans na fina wojewdzki)
9 miejsce – Martyna Danowska (awans na fina wojewdzki)
4 miejsce – Jakub Pawlik (awans na fina wojewdzki)
9 miejsce – Oskar Wysocki (awans na fina wojewdzki)
klasy V-VI:
2 miejsce – Angelika Badyga (awans na fina wojewdzki)
13 miejsce – Sebastian Czerwiski
18 miejsce – Patryk Babicz
19 miejsce – Jarosaw Danowski
22 miejsce – Mateusz Kaszkiel

VI Grand Prix Olecka - Olecko, 6.03.2010
klasy V-VI szkoy podstawowej
3 miejsce – Natalia Kisiel
4 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
1 miejsce - Tomasz Kotowski
2 miejsce – Marcin Dziatkowski
3 miejsce – Natalia Kisiel
gimnazjum
1 miejsce - Tomasz Kotowski
4 miejsce – Konrad Bobryk
szkoy rednie
5 miejsce – Konrad Bobryk

Wojewdzki Turniej o Puchar TVP Olsztyn-I runda eliminacji-Pisanica,7.03.2010
1 miejsce - Tomasz Kotowski
3 miejsce – Bartosz Cudnowski
4 miejsce – Marcin Dziatkowski
9 miejsce – Jakub Kurgan
1 miejsce – Paulina ukowska
3 miejsce – Marika Kondracka
5 miejsce – Aleksandra Janewicz
7 miejsce – Dominika Kondracka
1 miejsce – Konrad Bobryk
7 miejsce – Rafa Kolendo
8 miejsce – ukasz Zamojski
9 miejsce – Kacper Cudnowski
2 miejsce – Sylwia Kondratowicz
5 miejsce – Wioletta Kochanowska

Halowy Turniej Piki Nonej-Straduny,10.03.2010
3 miejsce – druyna chopcw z gimnazjum

Wiosenny Turniej Tenisa Stoowego-Giycko,20.03.2010
4 miejsce – Jakub Kurgan
5 miejsce –Arkadiusz Kucharski
4 miejsce – Natalia Kisiel
1 miejsce - Tomasz Kotowski
1 miejsce - Tomasz Kotowski
4 miejsce – Konrad Bobryk

Wojewdzki Turniej o Puchar TVP Olsztyn-II runda eliminacji-Olecko,21.03.2010
1 miejsce - Tomasz Kotowski
3 miejsce – Marcin Dziatkowski
4 miejsce – Bartosz Cudnowski
1 miejsce – Natalia Kisiel
2 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
1 miejsce – Konrad Bobryk

Memoria im. Ignacego Jasieluna-Olecko,27.03.2010
2 miejsce – Dominika Kondracka
2 miejsce – Natalia Kisiel
4 miejsce – Paulina ukowska
5 miejsce – Marika Kondracka
1 miejsce - Tomasz Kotowski
3 miejsce – Natalia Kisiel
4 miejsce – Marcin Dziatkowski
1 miejsce - Tomasz Kotowski
5 miejsce – Konrad Bobryk
3 miejsce - Tomasz Kotowski
4 miejsce – Konrad Bobryk

Wojewdzki Turniej o Puchar TVP Olsztyn-III runda eliminacji-Okartowo,9.05.2010
7 miejsce – Bartosz Cudnowski
9 miejsce – Marcin Dziatkowski
3 miejsce – Natalia Kisiel
5 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Konrad Bobryk

Wojewdzki Turniej ,,Pikarska Kadra Czeka” - I runda eliminacji-Stare Juchy,12.05.2010
3 miejsce – druyna chopcw z gimnazjum

Turniej Tenisa Stoowego z Okazji Dnia Dziecka – Giycko,29.05.2010
2 miejsce – Jakub Kurgan
5 miejsce – Mateusz Cerwiski
1 miejsce – Paulina ukowska
2 miejsce – Natalia Kisiel
Zawodnicy Zespou Szk w Pisanicy brali udzia w gminnym wspzawodnictwie szk podstawowych na najbardziej usportowion szko:
zwyciyli w tenisie stoowym i pice nonej, a w biegach przeajowych zajli 3 miejsce.

Tenisici stoowi uczestniczyli rwnie w rozgrywkach Pnocnej Ligi Regionalnej, w ktrej wygrali wszystkie mecze i zajli I miejsce.

W czasie ferii zimowych odbyway si zajcia rekreacyjno-sportowe, ktre cieszyy si du popularnoci. Przeprowadzono wwczas rozgrywki midzyklasowe w siatkwk, koszykwk, halow pik non oraz rozegrano turniej o mistrzostwo szkoy w tenisie stoowym.

Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Linkownia
Platforma

Biuletyn

Projekt

Modzi





kontrola