Strona Główna · Sport szkolny · Dokumenty szkolne · Plan lekcji · Artykuły · Linki · Download Lipiec 20 2019 12:26:44
Nawigacja
Strona Główna
Rok dla Niepodległej
Młodzi aktywni
Galeria zdjęciowa
Patron szkół
Sport szkolny
Rekrutacja
Projekt edukacyjny
Egzaminy i sprawdziany
Stołówka szkolna
Sześciolatek w szkole
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Artykuły
Historia miejscowości
Linki
Mały Samorząd Uczniowski
Kadra nauczycielska
Download
Filmy
Patrz i zmieniaj
Pomóżmy

Tutaj znajdziesz pomoc


Telefony zaufania:


Niebieska linia - 801120002

Młodzieżowy telefon zaufania - 116111


Ogólnopolski Telefon Zaufania - Narkotyki-Narkomania:

801199990

Poczta elektroniczna:

Psycholog z PPP w Ełku

Kalendarz
Lipiec 2019
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Sport w szkole w roku szkolnym 2008/2009.
Dokument bez tytuu

Sprawozdanie z dziaalnoci sportowej w roku szkolnym 2008/2009

W roku szkolnym 2008/2009 uczniowie Zespou Szk w Pisanicy oraz zawodnicy uczniowskiego klubu sportowego LUKS ABC „ak” dziaajcego przy Zespole Szk w Pisanicy uczestniczyli w 72 zawodach sportowych (oglnopolskich, wojewdzkich, regionalnych i gminnych). Zesp Szk reprezentowao cznie 46 uczniw szkoy podstawowej oraz 30 uczniw gimnazjum. Zdobyli druynowo 10 pucharw:
-1. miejsce w pfinale Mistrzostw Polski UKS-w w tenisie stoowym (SP)
-2. miejsce w finale Mistrzostw Polski UKS-w w tenisie stoowym (SP)
-1. miejsce w finale Mistrzostw Rejonu VI SZS w tenisie stoowym (SP)
-1. miejsce w gminnym turnieju w halowej pice nonej (SP)
-1. miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przeajowych (SP)
-2. miejsce w Mistrzostwach Wojewdztwa LZS w halowej pice nonej (Gim)
-2. miejsce w druynowych Mistrzostwach Wojewdztwa SZS w tenisie stoowym (SP)
-1. miejsce w finale wojewdzkim III Memoriau Andrzeja Grubby w tenisie stoowym (SP)
-1. miejsce w Memoriale Henryka Litwickiego w halowej pice nonej (Gim)
-1. miejsce w turnieju piki nonej o Puchar Komendanta Policji (SP)
Osignicia indywidualne: zawodnicy wywalczyli 36 pucharw i 86 medali w turniejach tenisa stoowego i biegach przeajowych. Oto niektre osignicia:

Zawody oglnopolskie i midzynarodowe

Grand Prix omianek – omianki, 11.10.2008
3. miejsce – Kotowski Tomasz
9. miejsce – Bobryk Konrad

I Oglnopolski Turniej Klasyfikacyjny modzikw – Gdask, 25-26.10.2008
6. miejsce – Kotowski Tomasz

Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubw Sportowych – Rzeszw, 22-23.11.2008
2. miejsce – druyna akw: Kotowski Tomasz, Cudnowski Bartosz

II Oglnopolski Turniej Klasyfikacyjny – Krakw, 13-14.12.2008
22. miejsce – Kotowski Tomasz

Fina oglnopolski Turnieju o Puchar „Przegldu Sportowego” i PZTS – Gdask, 18-19.04.2009
9. miejsce – Kotowski Tomasz
41-48. miejsce – ukowska Paulina i Kondracka Marika

Mistrzostwa Polski SZS gimnazjw – Brzeg Dolny, 18-19.04.2009
13. miejsce – Bobryk Konrad

Oglnopolski Turniej w Mini-Tenisie Stoowym – Czstochowa, 21.05.2009
3. miejsce – Kotowski Tomasz
33. miejsce – ukowska Paulina

Mistrzostwa Polski modzikw – Krakw, 22-24.05.2009
9. miejsce – Kotowski Tomasz
9-16. miejsce – gra podwjna: Kotowski Tomasz/Folwarski Jakub

Fina oglnopolski III Memoriau Andrzeja Grubby – Sopot, 6.06.2009
7. miejsce – druyna: Kotowski Tomasz, Kolendo Rafa, Cudnowski Bartosz, Dziatkowski Marcin

 

Midzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Grajewa – Grajewo, 7.06.2009
2. miejsce – Kotowski Tomasz
13. miejsce – Cudnowski Bartosz

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS – Czarnkw,26-28.06.2009
4.miejsce – Kotowski Tomasz

 

Zawody makroregionalne i midzywojewdzkie


Pfina oglnopolski Mistrzostw Polski UKS-w – Grajewo, 8.11.2008
1. miejsce - druyna akw: Kotowski Tomasz, Cudnowski Bartosz

Pfina przed I OTK – Ciechanw, 5.10.2008
5. miejsce – Kotowski Tomasz
13. miejsce – Kisiel Natalia
13. miejsce – Bobryk Konrad

Pfina przed Mistrzostwami Polski modzikw – oma, 2.05.2009
3. miejsce – druyna: Kotowski Tomasz, Kolendo Rafa

Midzywojewdzkie Mistrzostwa Modzikw – Warszawa, 17.05.2009
6. miejsce – Kotowski Tomasz
13. miejsce – Kisiel Natalia

Zawody wojewdzkie

I WTK juniorw – Lidzbark Warmiski, 13.09.2008
13. miejsce – Bobryk Konrad

I WTK kadetw i modzikw – Lidzbark Warmiski, 14.09.2008
2. miejsce – Kotowski Tomasz
2. miejsce – Kisiel Natalia
7. miejsce - Kolendo Rafa
5. miejsce – Bobryk Konrad

II WTK kadetw – Ktrzyn, 10.11.2008
5 miejsce – Bobryk Konrad

II WTK modzikw i I WTK akw – Giycko, 16.11.2008
acy:
1. miejsce – Kotowski Tomasz
5. miejsce – Cudnowski Bartosz
2. miejsce- ukowska Paulina
3. miejsce – Badyga Angelika
4. miejsce – Kondracka Dominika
5. miejsce – Kondracka Marika
6. miejsce – Janewicz Aleksandra
Modzicy:
5. miejsce – Kisiel Natalia
13. miejsce – Kolendo Rafa

 

Mistrzostwa Wojewdztwa LZS Szk Wiejskich – Orneta, 21.11.2008
1. miejsce – Kotowski Tomasz
2. miejsce – Kotowski Adam

 

III WTK kadetw i juniorw – Lidzbark Warmiski, 22.02.2009
2. miejsce – Bobryk Konrad (kadet)
9. miejsce – Bobryk Konrad (junior)
25. miejsce – Kotowski Adam (junior)

II WTK akw i III WTK modzikw – Ktrzyn, 14.03.2009
acy:
1. miejsce – Kotowski Tomasz
4. miejsce- Cudnowski Bartosz
2. miejsce – ukowska Paulina
3. miejsce – Kondracka Marika
4. miejsce – Kondracka Dominika
5. miejsce – Badyga Angelika
6. miejsce – Markowska Anna
Modzicy:
7. miejsce – Kisiel Natalia
10. miejsce – ukowska Paulina
9. miejsce – Cudnowski Bartosz

Mistrzostwa Wojewdztwa SZS w druynowym tenisie stoowym – Ostrda, 18.03.2009
1. miejsce – Bobryk Konrad/Komorowski Dawid

Mistrzostwa Wojewdztwa kadetw – Lidzbark, 21.03.2009
4. miejsce – Bobryk Konrad
3. miejsce – gra podwjna: Bobryk Konrad/Komorowski Dawid
3. miejsce – gra mieszana: Bobryk Konrad/Trochim Aleksandra
5. miejsce – gra druynowa: Bobryk Konrad, Cudnowski Bartosz

Mistrzostwa Wojewdztwa LZS Szk Wiejskich w halowej pice nonej – Barczewo, 26.03.2009
2. miejsce – druyna gimnazjum

Mistrzostwa Wojewdztwa SZS w druynowym tenisie stoowym – Susz, 27.03.2009
2. miejsce – druyna: Kotowski Tomasz, Kolendo Rafa, Cudnowski Bartosz

Mistrzostwa Wojewdztwa w biegach przeajowych – Lipiny, 3.04.2009
1. miejsce – Badyga Angelika
32. miejsce – Babicz Patryk
28. miejsce – Giedo Monika
37. miejsce – Grajewska Boena
47. miejsce – Przekop Julia
49. miejsce – Ostrowska Anna
50. miejsce – Lagiera Damian

III WTK akw – Pisanica, 5.04.2009
1. miejsce – Kotowski Tomasz
7. miejsce – Cudnowski Bartosz
2. miejsce – ukowska Paulina
3. miejsce – Kondracka Marika
4. miejsce – Kondracka Dominika
5. miejsce – Badyga Angelika
7. miejsce – Janewicz Aleksandra
9. miejsce – Markowska Anna
10. miejsce – Badyga Ewa

 

Mistrzostwa Wojewdztwa modzikw – Giycko, 26.04.2009
2. miejsce – Kotowski Tomasz
7. miejsce – Kolendo Rafa
4. miejsce – Kisiel Natalia
7. miejsce – ukowska Paulina
2. miejsce – druyna chopcw: Kotowski Tomasz, Kolendo Rafa
4. miejsce – druyna dziewczt: Kisiel Natalia, ukowska Paulina
2. miejsce – gra podwjna: Kotowski Tomasz/Ferenc Piotr
5. miejsce – gra podwjna: Kolendo Rafa/Fiedorowicz Kamil
3. miejsce – gra podwjna: Kisiel Natalia/ukowska Paulina
2. miejsce – gra mieszana: Kotowski Tomasz/Boguszewska Ewa
5. miejsce – gra mieszana: Kolendo Rafa/Kisiel Natalia

Fina wojewdzki III Memoriau Andrzeja Grubby – Wydminy, 29.04.2009
1. miejsce – druyna: Kotowski Tomasz, Kolendo Rafa, Dziatkowski Marcin

Mistrzostwa Wojewdztwa akw – Olecko, 10.05.2009
1. miejsce – Kotowski Tomasz
5. miejsce – Cudnowski Bartosz
2. miejsce – ukowska Paulina
4. miejsce – Kondracka Marika
5. miejsce – Badyga Angelika
6. miejsce – Markowska Anna
1. miejsce – gra podwjna: Kotowski Tomasz/Cudnowski Bartosz
1. miejsce – gra podwjna: ukowska Paulina/Kondracka Marika
3. miejsce - gra podwjna: Badyga Angelika/Markowska Anna

Mistrzostwa Wojewdztwa LZS Szk Wiejskich w lekkiej atletyce – Olsztyn, 22.05.2009
4. miejsce – Janewicz Piotr (rzut oszczepem)
11. miejsce – Grajewska Agata (skok wzwy)
14. miejsce – Kotowski Adam (bieg 300m)

Mistrzostwa Wojewdztwa SZS w sztafetowych biegach przeajowych – Biskupiec, 29.04.2009
19. miejsce – sztafeta klasy IV

Wojewdzka Olimpiada Modzikw – Giycko, 30.05.2009
1. miejsce – Kotowski Tomasz
7. miejsce – Kolendo Rafa
9. miejsce – Cudnowski Bartosz
10. miejsce – Dziatkowski Marcin
5. miejsce – Kisiel Natalia
7. miejsce – Badyga Angelika
9. miejsce – ukowska Paulina
1. miejsce - gra podwjna: Kotowski Tomasz/Kolendo Rafa
4. miejsce - gra podwjna: Cudnowski Bartosz/Dziatkowski Marcin
4. miejsce - gra podwjna: Kisiel Natalia/ukowska Paulina
2. miejsce – gra mieszana: Kotowski Tomasz/Boguszewska Ewa
4. miejsce – gra mieszana: Kolendo Rafa/Maciejewska Paulina
5. miejsce – gra mieszana: ukowska Paulina/ Domysawski Wojciech
6. miejsce – gra mieszana: Dziatkowski Marcin/Badyga Angelika
9. miejsce – gra mieszana: Cudnowski Bartosz/ Kisiel Natalia

 

 

Zawody regionalne i powiatowe

I Jesienny Turniej Tenisa Stoowego – Orzysz, 27.09.2008
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz
- 2 miejsce – Kisiel Natalia
- 5 miejsce – Kolendo Rafa
- 1 miejsce – Bobryk Konrad

I Jesienny Turniej Tenisa Stoowego – Giycko, 28.09.2008
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz
- 5 miejsce – Cudnowski Bartosz
- 2 miejsce – Kisiel Natalia
- 2 miejsce – ukowska Paulina
- 3 miejsce – Kondracka Marika
- 4 miejsce – Kondracka Dominika
- 5 miejsce – Janewicz Aleksandra
- 9 miejsce – Bobryk Konrad
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz

Turniej tenisa stoowego z okazji wita Niepodlegoci – Giycko, 11.11.2008
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz
- 1 miejsce – Bobryk Konrad
- 4 miejsce – Kisiel Natalia

II Jesienny Turniej Tenisa Stoowego – Giycko, 19.10.2008
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz
- 5 miejsce – Janewicz Aleksandra
- 5 miejsce – Cudnowski Bartosz
- 2 miejsce – ukowska Paulina
- 3 miejsce – Kondracka Marika
- 4 miejsce – Kisiel Natalia
- 4 miejsce – Bobryk Konrad

II Jesienny Turniej Tenisa Stoowego – Orzysz, 25.10.2008
- 2 miejsce – Kisiel Natalia
- 4 miejsce – Kolendo Rafa
- 1 miejsce – Bobryk Konrad
- 3 miejsce – Bobryk Konrad

III Grand Prix Giycka – Giycko, 30.11.2008
1. miejsce – Kotowski Tomasz
2. miejsce – ukowska Paulina
3. miejsce – Kondracka Dominika
4. miejsce – Kondracka Marika
5. miejsce – Janewicz Aleksandra
4. miejsce – Kisiel Natalia
2. miejsce – Bobryk Konrad

 

Mikoajkowy turniej tenisa stoowego – Giycko, 6.12.2008
1. miejsce – Kotowski Tomasz
2. miejsce – ukowska Paulina
3. miejsce – Kondracka Marika
3. miejsce – Kisiel Natalia
5. miejsce – Bobryk Konrad

Memoria Marty Komor – Ktrzyn, 7.12.2008
1. miejsce – Kondracka Dominika
2. miejsce – Janewicz Aleksandra
1. miejsce – Kotowski Tomasz
2. miejsce – Kisiel Natalia
3. miejsce – Bobryk Konrad

III Grand Prix Orzysza – Orzysz, 13.12.2008
1. miejsce – Bobryk Konrad
3. miejsce – Kisiel Natalia

Turniej na rzecz Wielkiej Orkiestry witecznej Pomocy – Giycko, 11.01.2009
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz
- 1 miejsce – ukowska Paulina
- 3 miejsce – Kisiel Natalia
- 5 miejsce – Bobryk Konrad

Turniej tenisa stoowego – Olecko, 17.01.2009
1. miejsce – Kondracka Marika
2. miejsce – Kondracka Dominika
4. miejsce – Janewicz Aleksandra
5. miejsce – Badyga Angelika
1. miejsce – Kotowski Tomasz
4. miejsce – Kolendo Rafa
2. miejsce – Kisiel Natalia
5. miejsce – Kochanowska Wioletta

IV Grand Prix Orzysza – Orzysz, 24.01.2009
1. miejsce – Bobryk Konrad
2. miejsce – Kolendo Rafa
5. miejsce – Kisiel Natalia

Otwarty Turniej o Pucha Wjta Gminy Kalinowo – Pisanica, 6.02.2009
1. miejsce – Kotowski Tomasz
3. miejsce – ukowska Paulina
4. miejsce – Kondracka Dominika
5. miejsce – Kondracka Marika
7. miejsce – Janewicz Aleksandra
9. miejsce – Krupiska Karolina
4. miejsce – Kolendo Rafa
5. miejsce – Zamojski ukasz
5. miejsce – Kisiel Natalia
7. miejsce – Kochanowska Wioletta
3. miejsce – Kotowski Adam
4. miejsce – Bobryk Konrad
7. miejsce – Wyszyski ukasz
13. miejsce – Lagiera Damian
17. miejsce – Janewicz Piotr

Walentynkowy Turniej Tenisa Stoowego – Olecko, 14.02.2009
1. miejsce – Kotowski Tomasz
5. miejsce – Kolendo Rafa
4. miejsce – ukowska Paulina
5. miejsce – Kisiel Natalia
1. miejsce – Bobryk Konrad

Memoria Henryka Litwickiego w halowej pice nonej – Pisanica, 1.03.2009
1. miejsce – druyna gimnazjum

Mistrzostwa Powiatu Eckiego w biegach przeajowych – Lipiny, 2.03.2009
1. miejsce – Badyga Angelika
5. miejsce – Babicz Patryk

Eliminacje rejonowe Mistrzostw Wojewdztwa LZS w halowej pice nonej – Nowa Wie, 10.03.2009
2. miejsce – druyna gimnazjum

Eliminacje rejonowe Turnieju o Puchar Gazety Olsztyskiej – Olecko, 13.03.2009
1. miejsce – Kotowski Tomasz
4. miejsce – ukowska Paulina
1. miejsce – Bobryk Konrad
5. miejsce – Cudnowski Bartosz
6. miejsce – Dziatkowski Marcin

Eliminacje rejonowe Mistrzostw Wojewdztwa LZS w halowej pice nonej – Nowa Wie, 17.03.2009
4. miejsce – druyna SP

Pfina Mistrzostw Wojewdztwa LZS w halowej pice nonej – Biaa Piska, 19.03.2009
2. miejsce – druyna gimnazjum

Mistrzostwa Powiatu Eckiego w sztafetowych biegach przeajowych – Lipiny, 26.03.2009
1. miejsce – sztafeta SP
4. miejsce – sztafeta gimnazjum

Eliminacje rejonowe Turnieju o Puchar Gazety Olsztyskiej – Olecko, 28.03.2009
1. miejsce – Kotowski Tomasz
5. miejsce – ukowska Paulina
1. miejsce – Bobryk Konrad

Pfina Turnieju o Puchar Gazety Olsztyskiej – Olecko, 4.04.2009
1. miejsce – Kotowski Tomasz
1. miejsce – Bobryk Konrad
13. miejsce – ukowska Paulina

Memoria Ignacego Jasieluna – Olecko, 18.04.2009
2. miejsce – Kondracka Dominika
4. miejsce – Badyga Angelika
9. miejsce – Kisiel Natalia
1. miejsce – Cudnowski Bartosz

Mistrzostwa Powiatu Eckiego w czwrboju lekkoatletycznym – Kalinowo, 11.05.2009
3. miejsce – druyna chopcw

Mistrzostwa Powiatu Eckiego w trjboju lekkoatletycznym – Kalinowo, 12.05.2009
3. miejsce – druyna chopcw
5. miejsce – druyna dziewczt

Eliminacje rejonowe Oglnopolskiego Turnieju „Pikarska Kadra Czeka” – Biaa Piska, 15.05.2009
3. miejsce – druyna gimnazjum

Mistrzostwa Powiatu Eckiego w lekkiej atletyce – Kalinowo, 18.05.2009
2. miejsce – Janewicz Piotr (rzut oszczepem)
2. miejsce – Kotowski Adam (bieg 300m)
3. miejsce – Skiendzielewski Ryszard (bieg 100m)

Uczniowie Zespou Szk w Pisanicy uczestniczyli rwnie we wspzawodnictwie na najbardziej usportowion szko podstawow w gminie Kalinowo. W oglnej klasyfikacji zajli 2. miejsce. W poszczeglnych dyscyplinach zajli nastpujce pozycje: tenis stoowy – 1, trjbj – 2, czwrbj – 3, biegi przeajowe – 2, pika nona – 3, lekka atletyka – 4.

Zesp Szk w Pisanicy by rwnie organizatorem bd wsporganizatorem nastpujcych imprez sportowych:
- Eliminacje Mistrzostw Wojewdztwa LZS szk wiejskich w tenisie stoowym
- Halowy Turniej o Puchar Dyrektora Zespou Szk w Pisanicy w pice nonej
- Otwarty turniej tenisa stoowego o Puchar Wjta Gminy Kalinowo
- Memoria Henryka Litwickiego w pice nonej
- III Wojewdzki Turniej Klasyfikacyjny akw w tenisie stoowym

 

Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Linkownia
Platforma

Biuletyn

Projekt

Modzi





kontrola