Strona Główna · Sport szkolny · Dokumenty szkolne · Plan lekcji · Artykuły · Linki · Download Listopad 20 2018 14:42:30
Nawigacja
Strona Główna
Rok dla Niepodległej
Młodzi aktywni
Galeria zdjęciowa
Patron szkół
Sport szkolny
Rekrutacja
Projekt edukacyjny
Egzaminy i sprawdziany
Stołówka szkolna
Sześciolatek w szkole
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Artykuły
Historia miejscowości
Linki
Mały Samorząd Uczniowski
Kadra nauczycielska
Download
Filmy
Patrz i zmieniaj
Pomóżmy

Tutaj znajdziesz pomoc


Telefony zaufania:


Niebieska linia - 801120002

Młodzieżowy telefon zaufania - 116111


Ogólnopolski Telefon Zaufania - Narkotyki-Narkomania:

801199990

Poczta elektroniczna:

Psycholog z PPP w Ełku

Kalendarz
Listopad 2018
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Kadra nauczycielska

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pisanicy
mgr Barbara Wnuk
Wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pisanicy
inż. Lech Przekop
Wykaz kadry pedagogicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pisanicy -
rok szkolny 2018/2019


L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Stopień awansu zawodowego

Wychowawca

Nauczany przedmiot

1.

Aleksa Bożena

dyplomowany

klasa V

język polski, informatyka

2.

Bobryk Zbigniew

dyplomowany

klasa VIII b

wychowanie fizyczne, historia

3.

Burba Julia

dyplomowany

klasa IV.

język polski, rewalidacja, doradztwo zawodowe

4.

Chechłowska Joanna

kontraktowy

----------------------

język niemiecki

5.

Gryniewicz Agnieszka

kontraktowy

----------------------

język angielski

6.

Gryżewska Violetta

dyplomowany

klasa V b

plastyka, muzyka,

7.

Jachowicz Katarzyna

dyplomowany

klasa II

rewalidacja, edukacja wczesnoszkolna

8.

Jurek Michał

mianowany

----------------------

religia

9.

Kalinowska Agnieszka

dyplomowany

oddział przedszkolny b

edukacja wczesnoszkolna

10.

Kozłowska Anna

mianowany

-----------------------

matematyka

11.

Matczuk Alina

dyplomowany

III

edukacja wczesnoszkolna

12.

Mikołajczyk Danuta

dyplomowany

-----------------------

matematyka, konsultant metodyczny

13.

Opoński Artur

dyplomowany

VIII a

wychowanie fizyczne, zajęcia gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej

14.

Organek Krystyna

dyplomowany

-----------------------

język niemiecki

15.

Przekop Iwona

dyplomowany

-----------------------

bibliotekarz, pedagog

16.

Przekop Lech

dyplomowany

-----------------------

chemia, edb

17,

Runge Aldona

dyplomowany

oddział przedszkolny a

edukacja wczesnoszkolna

18.

Runge Bolesław

mianowany

III G.

historia, wos, geografia

19.

Runge Grażyna

mianowany

I

nauczanie początkowe

20.

Jakubiuk Karolina

kontraktowy

---------------------

nauczyciel wspomagający/p>

21.

Szulgo Andrzej

mianowany

IV a

fizyka, technika

22.

Szulgo Urszula

dyplomowany

VII

przyroda, biologia, wdż

23.

Wiśniewska Aneta

kontraktowy

----------------------

język angielski

24.

Wnuk Barbara

dyplomowany

----------------------

język polski

Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Linkownia
Platforma

Biuletyn

Projekt

Modzi





kontrola