Strona Główna · Sport szkolny · Dokumenty szkolne · Plan lekcji · Artykuły · Linki · Download Lipiec 20 2019 12:25:48
Nawigacja
Strona Główna
Rok dla Niepodległej
Młodzi aktywni
Galeria zdjęciowa
Patron szkół
Sport szkolny
Rekrutacja
Projekt edukacyjny
Egzaminy i sprawdziany
Stołówka szkolna
Sześciolatek w szkole
Dokumenty szkolne
Plan lekcji
Artykuły
Historia miejscowości
Linki
Mały Samorząd Uczniowski
Kadra nauczycielska
Download
Filmy
Patrz i zmieniaj
Pomóżmy

Tutaj znajdziesz pomoc


Telefony zaufania:


Niebieska linia - 801120002

Młodzieżowy telefon zaufania - 116111


Ogólnopolski Telefon Zaufania - Narkotyki-Narkomania:

801199990

Poczta elektroniczna:

Psycholog z PPP w Ełku

Kalendarz
Lipiec 2019
Nd Pn Wt r Cz Pt Sb
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Rok szkolny 2007/2008
Dokument bez tytuu

W roku szkolnym 2007/2008 uczniowie Zespou Szk w Pisanicy oraz zawodnicy uczniowskiego klubu sportowego LUKS ABC „ak” dziaajcego przy Zespole Szk w Pisanicy uczestniczyli w 72 zawodach sportowych (oglnopolskich, wojewdzkich, regionalnych i gminnych). Zdobyli druynowo 11 pucharw:

- 2 miejsce – halowy turniej piki nonej w Stradunach (gimnazjum)
- 3 miejsce – halowy turniej piki nonej w Stradunach (szkoa podstawowa)
- 2 miejsce – mistrzostwa wojewdztwa LZS w tenisie stoowym w klasyfikacji szk podstawowychw Okartowie
- 5 miejsce – mistrzostwa wojewdztwa LZS w tenisie stoowym w klasyfikacji gmin w Okartowie
- 5 miejsce – halowy turniej piki nonej w Winiowie Eckim (gimnazjum) oraz puchar za udzia w tym turnieju
- 1 miejsce – gminny turniej halowej piki nonej o Puchar Dyrektora Zespou Szk w Pisanicy (szkoa podstawowa)
- 1 miejsce – gminny turniej halowej piki nonej o Puchar Jednostki Stray Poarnej w Kalinowie (gimnazjum)
- 2 miejsce – halowy turniej piki nonej o Puchar Wjta Gminy Ek w Nowej Wsi Eckiej
- 5 miejsce – fina wojewdzki turnieju o Puchar Gazety Olsztyskiej w tenisie stoowym w klasyfikacji gmin w Lidzbarku Warmiskim
- 3 miejsce – pfina wojewdzki turnieju „Pikarska Kadra Czeka 2008” w Biaej Piskiej

Osignicia indywidualne: zawodnicy wywalczyli 45 pucharw i 33 medale w turniejach tenisa stoowego i biegach przeajowych. cznie w zawodach uczestniczyo okoo 80 uczniw Zespou Szk w Pisanicy. Oto niektre osignicia:

Zawody midzynarodowe i oglnopolskie

Midzynarodowy Turniej Krajw Batyckich w tenisie stoowym – Ryga
(startowali zawodnicy z Litwy, otwy, Estonii, Rosji i Polski)
- 7 miejsce – Bobryk Konrad
Fina Oglnopolski Turnieju o Puchar Przegldu Sportowego i PZTS – Gdask
- 6 miejsce – Kotowski Tomasz
- 37 miejsce – Kisiel Natalia
I Oglnopolski Turniej Klasyfikacyjny modzikw – Gdask
- 27 miejsce – Bobryk Konrad

Zawody midzywojewdzkie

Pfina przed I Oglnopolskim Turniejem Klasyfikacyjnym kadetw – Lublin
- 17 miejsce – Bobryk Konrad
Pfina Pucharu Polski Modzikw i Mistrzostw Polski Kadetw - Ciechanw
- 5 miejsce – Bobryk Konrad (modzicy)
- 5 miejsce – Kotowski Adam (kadeci)
- 2 miejsce – Bobryk Konrad i Kotowski Tomasz (druyna modzikw)
- 4 miejsce – Kotowski Adam i Sadowski Micha (druyna kadetw)

Zawody wojewdzkie

Mistrzostwa wojewdztwa akw i modzikw w tenisie stoowym – Giycko
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (acy)
- 2 miejsce – Kisiel Natalia (acy)
- 9 miejsce – Cudnowski Bartosz (acy)
- 4 miejsce – Bobryk Konrad (modzicy)
- 5 miejsce – Kotowski Tomasz (modzicy)
- 2 miejsce – gra podwjna – Bobryk Konrad / Kotowski Tomasz
- 3 miejsce – gra druynowa – Bobryk Konrad i Kotowski Tomasz
- 2 miejsce – gra mieszana – Bobryk Konrad / Zdolska Kornelia (Stawiguda)
- 3 miejsce – gra mieszana – Kotowski Tomasz / Lis Marta (Giycko)
Mistrzostwa wojewdztwa kadetw w tenisie stoowym – Stawiguda
- 3 miejsce – Kotowski Adam
- 9 miejsce – Sadowski Micha
- 1 miejsce – gra podwjna – Kotowski Adam / Krzyewski Wojciech (Reszel)
- 3 miejsce – gra druynowa – Kotowski Adam i Sadowski Micha
- 4 miejsce – gra mieszana – Kotowski Adam / Olkowska Kinga (Nidzica)
I Wojewdzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetw i Juniorw – Ostrda
- 3 miejsce – Kotowski Adam (kadeci)
- 6 miejsce – Bobryk Konrad (kadeci)
- 25 miejsce – Kotowski Damian (juniorzy)
- 33 miejsce – Akielewicz Tomasz (juniorzy)
I Wojewdzki Turniej Klasyfikacyjny akw i Modzikw – Lidzbark Warmiski
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (acy)
- 1 miejsce – Kisiel Natalia (acy)
- 7 miejsce – Cudnowski Bartosz (acy)
- 3 miejsce – Kotowski Tomasz (modzicy)
- 13 miejsce – Kisiel Natalia (modzicy)
II Wojewdzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetw i Juniorw – Ostrda
- 2 miejsce – Kotowski Adam (kadeci)
- 9 miejsce – Bobryk Konrad (kadeci)
- 25 miejsce – Akielewicz Tomasz (juniorzy)
- 33 miejsce – Kotowski Damian (juniorzy)
II Wojewdzki Turniej Klasyfikacyjny akw i Modzikw – Lidzbark Warmiski
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (acy)
- 2 miejsce – Kisiel Natalia (acy)
- 5 miejsce – Cudnowski Bartosz (acy)
- 5 miejsce – ukowska Paulina (acy)
- 2 miejsce – Kotowski Tomasz (modzicy)
- 5 miejsce – Bobryk Konrad (modzicy)
- 9 miejsce – Kisiel Natalia (modzicy)
III Wojewdzki Turniej Klasyfikacyjny Modzikw – Ostrda
- 3 miejsce – Bobryk Konrad
- 5 miejsce – Kotowski Tomasz
- 9 miejsce – Kisiel Natalia
III Wojewdzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetw i akw – Orneta
- 5 miejsce – Kotowski Adam (kadeci)
- 6 miejsce – Bobryk Konrad (kadeci)
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (acy)
- 1 miejsce – Kisiel Natalia (acy)
- 9 miejsce – Cudnowski Bartosz (acy)
Fina wojewdzki turnieju o Puchar Gazety Olsztyskiej – Lidzbark Warmiski
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (szkoy podstawowe)
- 5 miejsce – Bobryk Konrad (szkoy podstawowe)
- 3 miejsce – Kotowski Adam (gimnazja)
Mistrzostwa Wojewdztwa LZS szk wiejskich w tenisie stoowym – Okartowo
- 2 miejsce – Bobryk Konrad (szkoy podstawowe)
- 4 miejsce – Kotowski Tomasz (szkoy podstawowe)
- 4 miejsce – Kotowski Adam (gimnazja)
Wojewdzka Olimpiada Modziey w tenisie stoowym w kategorii modzikw – Lidzbark Warmiski
- 2 miejsce – Bobryk Konrad
- 2 miejsce – gra podwjna – Bobryk Konrad / Bobrowski Przemysaw (Ktrzyn)
- 1 miejsce – gra mieszana – Bobryk Konrad / Lis Marta (Giycko)
Mistrzostwa Wojewdztwa LZS szk wiejskich w lekkiej atletyce – Olsztyn
- 5 miejsce – widerski Ernest – 1000 m
- 6 miejsce – Pawlik Martyna – skok wzwy (145 cm – rekord szkoy)
- 6 miejsce – Kulenty Marcin – 100 m
- 15 miejsce – Janewicz Piotr – pchnicie kul
- 17 miejsce – Haponik Martyna – skok w dal
- 18 miejsce – Grajewska Agata – 600 m
- 18 miejsce – Haponik Martyna – skok wzwy
- 21 miejsce – Janewicz Piotr – skok w dal
- 21 miejsce – Niedwiecka Ewelina – pchnicie kul

Zawody regionalne i powiatowe

Jesienny Turniej Tenisa Stoowego – Orzysz
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (acy)
- 2 miejsce – Kisiel Natalia (acy)
- 3 miejsce – Cudnowski Bartosz (acy)
- 1 miejsce – Bobryk Konrad (modzicy)
Jesienny Turniej Tenisa Stoowego – Giycko
- 1 miejsce – Janewicz Aleksandra (skrzaci)
- 2 miejsce – Wglicki Jakub (skrzaci)
- 3 miejsce – Pawlik Jakub (skrzaci)
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (acy)
- 5 miejsce – Cudnowski Bartosz (acy)
- 2 miejsce – Kisiel Natalia (acy)
- 3 miejsce – ukowska Paulina (acy)
- 1 miejsce – Bobryk Konrad (modzicy)
- 3 miejsce – Kotowski Tomasz (modzicy)
- 5 miejsce – Kisiel Natalia (modzicy)
Turniej tenisa stoowego z okazji wita Niepodlegoci - Pisz
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (acy)
- 2 miejsce – Bobryk Konrad (modzicy)
- 3 miejsce – Kotowski Tomasz (modzicy)
- 2 miejsce – Bobryk Konrad (kadeci)
- 3 miejsce – Kotowski Damian (kadeci)
- 5 miejsce – Akielewicz Tomasz (kadeci)
- 3 miejsce - Kotowski Damian (juniorzy)
- 9 miejsce – Akielewicz Tomasz (juniorzy)
Mikoajkowy Turniej Tenisa Stoowego – Giycko
- 3 miejsce – Janewicz Aleksandra (skrzaci)
- 3 miejsce – Wglicki Jakub (skrzaci)
- 5 miejsce – Pawlik Jakub (skrzaci)
- 4 miejsce – Cudnowski Bartosz (acy)
- 4 miejsce – Kisiel Natalia (acy)
- 5 miejsce – ukowska Paulina (acy)
- 1 miejsce – Bobryk Konrad (modzicy)
- 4 miejsce – Kisiel Natalia (modzicy)
Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stoowego – Biaystok
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (acy)
- 6 miejsce – Kisiel Natalia (modzicy)
- 3 miejsce – Bobryk Konrad (modzicy)
Sylwestrowy Turniej Tenisa Stoowego – oma
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (acy)
- 1 miejsce – Kisiel Natalia (acy)
- 2 miejsce – Bobryk Konrad (modzicy)
Turniej na rzecz Wielkiej Orkiestry witecznej Pomocy – Borzymy
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (acy)
- 3 miejsce – Cudnowski Bartosz (acy)
- 5 miejsce – Wglicki Jakub (acy)
- 3 miejsce – Kisiel Natalia (acy)
- 7 miejsce – ukowska Paulina (acy)
- 9 miejsce – Janewicz Aleksandra (acy)
- 10 miejsce – Kondracka Dominika (acy)
- 1 miejsce – Bobryk Konrad (modzicy)
- 5 miejsce – Kolendo Rafa (modzicy)
- 7 miejsce – Zamojski ukasz (modzicy)
- 8 miejsce - Lagiera Damian (modzicy)
- 2 miejsce – Kotowski Adam (kadeci)
- 3 miejsce – Kotowski Damian (kadeci)
Turniej tenisa stoowego z okazji Dnia Dziecka – Pisz
- 1 miejsce – Cudnowski Bartosz (acy)
- 1 miejsce – Bobryk Konrad (modzicy)
- 1 miejsce – Bobryk Konrad (kadeci)
Biegi Przeajowe w Lipinach
- 1 miejsce – Kochanowska Wioletta
- 1 miejsce – Szulgo Anna
- 2 miejsce – widerski Ernest
- 3 miejsce – Suski Marcin

Uczniowie szkoy podstawowej uczestniczyli rwnie w sportowej rywalizacji na najbardziej usportowion szko w gminie Kalinowo, w ktrej zajli 3 miejsce: tenis stoowy - 1 miejsce, biegi przeajowe – 4 miejsce, pika nona – 3 miejsce, trjbj lekkoatletyczny – 4 miejsce, czwrbj lekkoatletyczny – 4 miejsce. Z indywidualnych osigni naley wyrni:
- 1 miejsce – Kotowski Tomasz (tenis stoowy)
- 3 miejsce – Cudnowski Bartosz (tenis stoowy)
- 3 miejsce – ukowska Paulina (tenis stoowy)
- 6 miejsce – Czerwiski Sebastian (biegi przeajowe)
- 5 miejsce – Kolendo Rafa (biegi przejowe)
- 6 miejsce – Badyga Damian (biegi przeajowe)
- 3 miejsce – Lagiera Damian (biegi przeajowe)
- 5 miejsce – Przekop Julia (biegi przeajowe)
- 6 miejsce – Kolendo Rafa (trjbj lekkoatletyczny)
- 3miejsce – Przekop Julia (czwrbj lekkoatletyczny)
- 4 miejsce - Lagiera Damian (czwrbj lekkoatletyczny)

W rozgrywkach III ligi tenisa stoowego startowali w biecym roku zawodnicy klubu LUKS ABC „ak”. Zajli oni 9 miejsce. Indywidualnie najwicej punktw zdobyli:
- Kotowski Adam – 20,5 pkt.
- Kotowski Tomasz – 17 pkt.
- Bobryk Konrad – 14,5 pkt.
- Kotowski Damian – 10,5 pkt.
- Sadowski Micha – 3,5 pkt.
- Akielewicz Tomasz – 1 pkt.

Zesp Szk w Pisanicy by organizatorem gminnego turnieju piki nonej dla uczniw szk podstawowych, organizatorem II rundy turnieju „Pikarska Kadra Czeka 2008”, wsporganizatorem eliminacji rejonowych do mistrzostw wojewdztwa LZS w tenisie stoowym szk wiejskich, wsporganizatorem eliminacji rejonowych turnieju tenisa stoowego o Puchar Gazety Olsztyskiej oraz wsporganizatorem turnieju tenisa stoowego na rzecz WOP.

Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Linkownia
Platforma

Biuletyn

Projekt

Modzi





kontrola